КИЇВ. 10 липня. УНН. Влада Італії у вівторок, 9 липня, закрила колись найбільший в Європі табір для біженців, розташований в маленькому містечку Мінея на острові Сицилія. На офіційну церемонію прибув міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні та привітав цей крок. За його словами, закриття табору дозволить державі “заощадити багато...
Близько сотні наметів затопило на Лесбосі у тимчасовому таборі, зведеному для біженців та мігрантів, що залишились просто неба після того, як вогонь повністю знищив табір, де вони перебували.
КИЇВ. 12 січня. УНН. Ураган в Лівані поставив під загрозу життя поселення, в якому розмістилися 11 тисяч біженців. Про це повідомляє УНН з посиланням на Euronews.
У таборі для біженців недалеко від Афін, де перебуває 2500 осіб, виявили 21 випадок інфікування коронавірусом. Грецька влада на два тижні закрила табір на карантин.
КИЇВ. 28 січня. УНН. Вісім людей загинули, 30 отримали поранення в результаті артилерійського обстрілу табору для біженців в місті Хадджа на північному заході Ємену. Про це повідомляє УНН з посиланням на Анадолу.
Табір для біженців Малакаса, в якому мешкають близько 1,8 тисячі людей, закрили на двотижневий карантин після того, як в одного з мешканців виявили коронавірус.
КИЇВ. 25 грудня. УНН. У Боснії і Герцеговині (БіГ) напередодні католицького Різдва згорів табір для біженців, понад тисячу мігрантів змушені спати під відкритим небом. Про це повідомляє Центр новин ООН, передає УНН.
Лівія та Італія не знаходять згоди щодо мігрантської політики. Тим часом у Середземному морі досі перебуває рятувальний човен з двома сотнями біженців, який не хоче приймати жодна країна.
Рада безпеки Організації об’єднаних націй не змогла спільно засудити авіаудар по центру утримання мігрантів у Лівії, внаслідок якого загинули щонайменше 44 людини. Причиною стало те, що місія США не отримала з Вашингтону схвалення на те, щоб підписати
Протягом двогодинної закритої зустрічі 3 липня Велика Британія представила проект заяви, що засуджувала авіаудар, в якому звинувачують...
Україна не є безпечною країною для біженців, українські держоргани дедалі частіше відмовляють таким громадянам у наданні захисту, вважають правозахисники.
Лівія та Італія не знаходять згоди щодо мігрантської політики. Тим часом у Середземному морі досі перебуває рятувальний човен з двома сотнями біженців, який не хоче приймати жодна країна.