Молода Венера була більш комфортною і вологою планетою, покритою океанами, але саме вони могли уповільнити обертання планети і перетворити її у розпечене пекло.
Загадкові розходження у вимірах тривалості дня на Венері виявилися пов’язані з гігантською «стоячою хвилею» в атмосфері Венери, недавно відкритої зондом «Акацукі».
Відомо, що в космосі є багато екзопланет, які за своїми розмірами нагадують Землю. За словами Катала О’Доннелла, інженера 3D-біопрінтінга в лікарні Св. Вінсента в Мельбурні, велика кількість потенційно населених світів робить відкриття позаземного життя «неминучим і, ймовірно, неминучим».
Вчені з університету Альберти виявили озера при дослідженні найдавнішого льодовика канадської Арктики. За допомогою радара вчені встановили, що вода в цих озерах знаходиться на глибині 550-750 метрів і, швидше за все, в п’ять разів солоніша...
Австралійські вчені провели дослідження, присвячене найстаршому з відомих видів риб на планеті. Це дало їм нові уявлення про еволюцію наземних тварин. Вони також змоделювали скелет риби, який має рідкісну особливість.
Основними науковими цілями марсохода стануть вивчення геології Марса та історії його еволюції, пошуки слідів життя, а також відбір і підготовка зразків ґрунту для доставки на Землю в майбутньому.
Судячи з усього, Земля пройшла точку неповернення, коли глобальне потепління ще можна було зупинити. Кліматичні загрози, що виникли на планеті, все більш активно розвиваються. Зокрема, активно тануть льодовики в Гренландії.