В окупованому Севастополі затримали активіста "лівої" російської партії "Рот Фронт"
2015-11-05 14:02
КИЇВ. 5 листопада. УНН. У Севастополі правоохоронці Нахімовського РВ УМВС затримали активіста, голову союзу робітників Севастополя і члена політради російської партії “Рот Фронт” Валерія Большакова, передає УНН з посиланням на Крим.Реалії.
КИЇВ. 13 липня. УНН. В окупованому Севастополі 13 липня провели мітинг проти політики російської влади і розкритикували окупаційне керівництво міста, передає УНН з посиланням на \"Крим.Реалії\".
КИЇВ. 29 липня. УНН. У Камишовій бухті на площі Свободи в Cевастополі 29 липня провели мітинг проти російської пенсійної реформи. Про це повідомляє УНН з посиланням на “Крим.Реалії”.
КИЇВ. 29 березня. УНН. Російські силовики затримали 24-го кримськотатарського активіста Едема Яячикова, який після масових обшуків в окупованому Криму перебував у розшуку. Про це 29 березня в ефірі проекту Радіо Свобода Радіо Крим.Реалії повідомив кримський адвокат Едем Семедляев, передає УНН.
КИЇВ. 6 грудня. УНН. Сьогодні у “суді” Сімферополя затримали активіста “Кримської Солідарності” Нурі Абдурашид, який збирався висвітлювати судове засідання у справі адвоката Еміля Курбедінова. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Антон Наумлюк, передає...
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. В анексованому Криму російські силовики затримали ялтинського активіста, блогера і журналіста Євгена Гайворонського. Про це повідомляють \"Крим.Реалії\", інформує УНН.
КИЇВ. 3 червня. УНН. Слідчі поліції АРК повідомили про підозру співробітнику російського ОМОНу, який у 2016 році побив жителя окупованого Севастополя за українську символіку. До зради присяги підозрюваний працював у підрозділі \"Беркут\" МВС України. Про це УНН повідомив глава ГУ Нацполіції України в АРК Віталій Стрижак.
КИЇВ. 23 квітня. УНН. Слідчий комітет РФ в окупованому Севастополі порушив кримінальну справу за фактом отруєння дошкільнят хімічною речовиною в одному з дитячих садів. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу СК РФ.
Російська Федерація в 2021 році має намір почати будівництво радіолокаційної станції в окупованому Севастополі. Мова йде про розгортання РЛС
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву міністра оборони Росії Сергія Шойгу на відомчому засіданні за участю президента РФ Володимира
За його словами, у планах на 2021 рік значиться створення зенітно-ракетної бригади в...
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Московські й уральські археологи під час розкопок у заповіднику “Херсонес Таврійський” в окупованому Севастополі виявили одне з приміщень стародавнього храму. Про це повідомляє “Радіо Свобода”, передає УНН.
Активісти Українського національно-культурного товариства Севастополя (УНКТС) провели 20 червня (2018) купальські вечорниці з віршами, піснями і традиційним чаєм.
КИЇВ. 14 вересня. УНН. Європейський Союз не визнає незаконної анексії Криму та Севастополя Російською Федерацією, а тому не визнає проведення \"виборів\" на Кримському півострові. Про це йдеться в заяві представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Петера Стано, передає УНН.
КИЇВ. 13 вересня. УНН. У Севастополі на російських виборах глави міста проголосували понад 30% виборців станом на 10:00 13 вересня. Про це повідомив глава підконтрольної Росії виборчої комісії Севастополя Сергій Даниленко, передає УНН з посиланням на Радіо Свобода.
КИЇВ. 28 вересня. УНН. Підконтрольний Росії голова Севастополя Михайло Развожаєв доручив скласти план економії води та відключити фонтани з 1 жовтня. Про це УНН повідомляє з посиланням на Крим.Реалії.
КИЇВ. 11 липня. УНН. Потужний вибух стався в пакистанському Пешаварі, провінція Хайбер-Пахтунхва, в результаті чого загинули щонайменше 15 осіб, повідомляє УНН з посиланням на Pakistan Today.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. Контрольований Росією Київський районний суд Сімферополя обрав стосовно кримськотатарського активіста Раїма Айвазова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Він перебуватиме в СІЗО до 15 травня. Про це розповів активіст Рауль Діттан, передає УНН з посиланням на Крим.Реалії.