КИЇВ. 28 квітня. УНН. Кабінет міністрів України визначив строки подачі та погодження документів щодо бронювання військовозобов’язаних за списком під час дії воєнного стану. Про це повідомляє УНН з посиланням на постійного представника КМУ у Верховній Раді Тараса Мельничука.
Голова економічного комітету ВР Дмитро Наталуха вважає, що підприємства повинні мати змогу бронювати працівників для того, аби бізнес працював і платив податки.
Набув чинності Закон України № 2732-ІХ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки підтримав норму щодо організації та порядку бронювання військовозобов'язаних.
Кабінет Міністрів затвердив новий порядок бронювання військовозобов’язаних, а також порядок та критерії визначення підприємств, які є критично важливим для функціонування економіки.
Високі офіційні заробітки, що дозволять уникнути мобілізації до лав ЗСУ шляхом сплати значних податків, отримують в Україні представники менеджерських посад, низка робітничих професій, IT-фахівці та працівники сфери продажів.
Бронювання існує в інших галузях, тобто до 50% робітників певних підприємств можуть бути заброньовані. Але говорити про бронювання журналістів не доводиться.
Президент УАФ Андрій Шевченко висловився про бронювання українських футболістів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Це питання дуже складне, тому що мова йде не тільки про гравців, а й про тренерів, лікарів, суддів. Але… Спорт відіграє важливу представницьку роль як всередині країни, так і за кордоном.Підготовка та участь у змаганнях є маркером продовження життя в державі, яка веде війну. Окрім
Міністерства цифрової трансформації затвердило визначили критерії, що дозволять інтернет-провайдерам та їхнім підрядникам отримати статус важливих для галузі.