КИЇВ. 9 листопада. УНН. Серед 39 загиблих в\'єтнамських мігрантів, знайденій у вантажівці поблизу Лондона, десятеро виявилися підлітками. Про це у британській поліції після ідентифікації усіх жертв трагедії заявили у п\'ятницю, 8 листопада. Поліція опублікувала повний перелік загиблих. Про це повідомляє УНН із посиланням на DW.
КИЇВ. 27 жовтня. УНН. У порту Дубліна поліція заарештувала п’ятого підозрюваного у справі про 39 загиблих, знайдених у вантажівці в англійському графстві Ессекс. Про це повідомляє SkyNews, інформує УНН.
КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Поліція допитала трьох підозрюваних у справі про 39 смертей у вантажівці в графстві Ессекс, після чого вони були звільнені під заставу. Про це повідомляє SkyNews, передає УНН.
КИЇВ. 30 жовтня. УНН. У справі про 39 смертей у вантажівці в Ессексі поліція розпочала розшук для двох братів, яких підозрюють у ненавмисному вбивстві та торгівлі людьми, повідомляє Independent, інформує УНН.
КИЇВ. 26 листопада. УНН. Водій вантажного автомобіля, в якому виявили 39 загиблих в’єтнамських мігрантів, визнав свою провину в порушенні міграційного законодавства. Про це повідомляє агенція Associated Press, передає УНН із посиланням на Радіо Свобода.
КИЇВ. 2 березня. УНН. Канцлер Австрії Себастьян Курц в ситуації, коли тисячі біженців намагаються перетнути кордон з Євросоюзом з боку Туреччини, оголосив про необхідність кращого зміцнення кордонів ЄС. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
КИЇВ. 19 січня. УНН. Літак з тілами загиблих українців внаслідок авіакатастрофи в Ірані перетнув український кордон і прямує до аеропорту “Бориспіль”. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Бригади транспортної авіації.