КИЇВ. 17 липня. УНН. Американські вчені встановили, що протималярійний препарат гідроксихлорохін не допомагає в лікуванні захворювання, яке викликається новим коронавірусом, на ранніх стадіях прояву симптомів. Відповідні дані опубліковані в четвер в американському медичному журналі Annals of Internal Medicine, передає УНН.
Досліди на сирійських золотистих хом\'яках підтвердили, що переливання сироватки крові від тих, хто перехворів на коронавірус, знижує вірусне навантаження у хворих.
Лікарі Китаю з міста Ухань заявили, що європейські доктора повторюють помилки при боротьбі з коронавирусом. Про це повідомляє Bloomberg.
Як повідомляється, найсерйознішою помилкою лікарі назвали недостатню захищеність медичних працівників, які доглядають за пацієнтами. Через це зростає рівень захворюваності серед лікарів і медсестер...
І хоча навчальні заклади Києва пішли на карантин ще 12 березня, на території Києво-Печерської лаври студенти лишаються і донині. Матеріал на \"Радіо Свобода\"
КИЇВ. 5 травня. УНН. В Ізраїлі виявили антитіла, які активно атакують COVID-19 в організмі інфікованого і можуть використовуватися при розробці ліків. Про це пише ізраїльський канал i24 з посиланням на заяву міністра оборони Нафталі Беннетта, передає УНН з посиланням також на державного мовника Ізраїлю Kan.
ЖИТОМИР-КИЇВ. 24 березня. УНН. Лабораторні дослідження не виявили коронавірусної інфекції у 58-річної житомирянки, пори позитивні результати експрес-тесту. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Марія Місюрова, передає УНН.
Протималярійний препарат гідроксихлорохін, який, на думку президента США Дональда Трампа, допомагає при боротьбі з коронавірусом, не показав позитивних результатів під час клінічних випробувань, пишуть у середу західні ЗМІ.
КИЇВ. 29 березня. УНН. Станом на 20:00 28 березня, 171 громадянин України перебуває на карантині, ще 27 – на лікуванні від коронавірусу в різних країнах світу. Про це повідомляє ресурс МЗС \"Коронавірус у світі\", передає УНН.
КИЇВ. 3 лютого. УНН. Дослідження, проведені на Тайвані, показують, що дубильні речовини у вині допомагають боротися з COVID-19, ефективно пригнічуючи активність двох ключових ферментів вірусу. Про це пише TheDrinksBusiness.com, повідомляє УНН.