Україна залишила за собою право створювати збройні системи, необхідні для обороноздатності. Вона може виготовляти і відповідне ракетне озброєння. Адже під час передавання нашій армії турецьких ударних безпілотників «Bayraktar», Президент Петро Порошенко заявив про вихід із Договору про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності. Тож як сьогодні виглядає українська ракетна галузь?
Реактивні системи «Вільха-М» та «Вільха-Р», які розроблені у тісній співпраці кластеру високоточної зброї та боєприпасів «Укроборонпрому», успішно пройшли випробування на одному з військових полігонів Одещини.
Економісти зі світовим ім’ям, відомі бізнесмени, інвестори та візіонери зберуться в Києві 18–19 жовтня 2018 року на одну з головних бізнес-подій України – Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ).
КИЇВ. 30 серпня. УНН. На півдні Одеської області відбулися випробування модернізованих ракет реактивної системи залпового вогню \"Вільха-М\" зі збільшеною дальністю ураження. Про це УНН повідомили у пресслужбі Ради національної безпеки та оборони України.
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Державне підприємство \"Державне Київське конструкторське бюро \"Луч\" провело чергові випробування і здійснило 2 успішних запуски ракети \"Вільха-М\" на відстань більше 100 км. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов у Facebook, інформує УНН.
КИЇВ. 4 квітня. УНН. Ракетний щит дозволить Україні увійти в НАТО повноцінним партнером, який дає відсіч агресору. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час випробування ракетного комплексу “Вільха М”, передає кореспондент УНН.