Військова доктрина Путіна або російська фортеця 2.0
2015-01-03 10:31
Росія входить у 2015 рік із новою військовою доктриною. Радбез РФ прийняла документ ще 19 грудня, а 26 грудня його підписав В.Путін. Що зміниться у зовнішній політиці Кремля та до чого слід готуватись Україн?. Спробуємо розібратись.
Для того, щоб на чомусь зекономити, треба розуміти, яких цілей Україна хоче досягти у сфері оборони. Адже, проблема в тому, що країна п’ять років веде війну без базових документів планування. Саме тому потрібна військова доктрина, яка дасть розуміння, скільки і куди в армії потрібно вкладати коштів, відповідно – і економити.
КИЇВ. 6 листопада. УНН. Президент Білорусі Олександр Лукашенко не бачить необхідності у створенні військових баз інших держав, зокрема Росії, на території своєї країни. Про це він заявив сьогодні на зустрічі з групою американських аналітиків, передає УНН з посиланням на...
Після акту агресії РФ у Чорному морі президент РФ Володимир Путін не відповів на запит Петра Порошенка на пряму телефонну розмову у будь-якому форматі.
Євросоюз у зв\'язку з 10-річчям подій у Південній Осетії підтверджує, що його прихильність мирному врегулюванню конфліктів у Грузії залишається так само сильною, як і раніше, заявила глава дипломатії ЄС Федеріка...
КИЇВ. 10 грудня. УНН. Поліція в російському регіоні Якутія розшукує шамана Олександра Габишева, який знову йде “виганяти” президента Росії Володимира Путіна. Правоохоронці хочуть вручити йому повістку. Про це повідомляє УНН з посиланням на Радіо Свобода.
Для того, чтобы на чем-то сэкономить, надо понимать, каких целей Украина хочет достичь в сфере обороны. Ведь, проблема в том, что страна пять лет ведет войну без базовых документов планирования. Именно поэтому нужна военная доктрина, которая даст понимание, сколько и куда в армии нужно вкладывать средств, соответственно и экономить.
Протягом червня-жовтня 2020 р. Благодійним фондом соціального розвитку НІКЗ «Чигирин» за підтримки Українського культурного фонду реалізовано грантовий проєкт «Історія на дотик: Чигиринська фортеця». Він спрямований на покращення доступу до історико-культурної спадщини Чигиринщини для людей з порушеннями зору.