КИЇВ. 17 жовтня. УНН. ХАМАС у неділю, 17 жовтня, направив до Ізраїлю послання з ультимативною вимогою перевести в Газу 8 млн доларів протягом найближчих двох днів. Інакше будуть відновлені ракетні обстріли. Про це УНН повідомляє з посиланням на Vesty.co.il.
Терористи з організації ХАМАС вранці 7 жовтня випустили тисячі ракет по ізраїльській території із сектору Газа. Одночасно на територію Ізраїлю увірвались диверсійні групи.
КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) продовжує завдавати ударів по об'єктах ХАМАС у секторі Гази, було вбито десятки бойовиків підрозділу "Нухба", а також керівника повітряних сил ХАМАС, повідомили в ЦАХАЛ у суботу вранці, пише УНН.
Після рішення президента США Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю радикальний палестинський рух ХАМАС оголосив початок третьої інтифади – збройної боротьби проти Ізраїлю.
КИЇВ. 23 січня. УНН. Війна на сході коштує нам 5 млн доларів що дня. Про це міністр фінансів України Наталія Яресько сказала в інтерв’ю журналу Ukrainian Chicago Magazine, передає УНН.
КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Член політичного бюро терористичної групи ХАМАС Іззат аль-Рішк розкритикував спільну заяву, опубліковану вчора США, Великобританією, Німеччиною, Францією та Італією на підтримку Ізраїлю. Про це УНН повідомляє з посиланням на The Times of Israel.
КИЇВ. 27 січня. УНН. Україна потребує істотних інвестицій задля виходу зі складної економічної ситуації. Одним з факторів кризи є війна на Сході коштує країні 7-10 мільйонів доларів на день задля опалення, постачання світла і газу в дотаційні регіони. Про це в інтерв\'ю телеканалу France 24 розповіла міністр фінансів України Наталія Яресько, передає...