На Південному Кавказі знову гинуть люди. Військові дії між Азербайджаном і самопроголошеною Нагірно-Карабаською Республікою, за якою, не ховаючись, стоїть Вірменія, тривають вже тиждень.
Нагірний Карабах – перший військовий конфлікт на пострадянському просторі. Росія активно використовує протистояння Вірменії та Азербайджану, щоби просувати свої інтереси на Південному Кавказі. Чи є в цьому схожість з Донбасом? Чому переговори, майданчиком для яких також є Мінськ, безрезультатні?
У Нагірному Карабаху в суботу опівдні за місцевим часом набула чинності угода про припинення вогню. Цей документ затвердили в ніч на суботу за підсумками переговорів у Москві міністрів закордонних справ Вірменії, Азербайджану та Росії.
Про це повідомляє РБК-Україна.
Режим тиші оголосили в гуманітарних цілях для обміну військовополоненими та іншими утримуваними особами, а також тілами загиблих...
Встановлення режиму припинення вогню в Нагірному Карабасі було пропозицією Вірменії. Запрошення на переговори Азербайджан отримав від Російської Федерації.
Про це в інтерв'ю турецькому телеканалу \"A Haber\" розповів азербайджанський президент Ільхам Алієв.
За словами Алієва, азербайджанська сторона погодилась припинити вогонь для обміну полоненими та тілами загиблих військовослужбовців...
КИЇВ. 28 вересня. УНН. США рішуче засуджують ескалацію між Вірменією і Азербайджаном в Нагірному Карабасі, йдеться в заяві, розміщеній на сайті Держдепартаменту, передає УНН.