З моменту повномасштабного вторгнення члени НАТО надали безпрецедентну фінансову підтримку Україні, надавши близько 120 мільярдів доларів (4,56 трлн грн) військової, гуманітарної та фінансової допомоги у 2022 році.
Від початку року США надали Україні близько $300 млн. Сюди входить постачання спеціальних протибатарейних систем, що дозволить підвищити боєздатність і захищеність українських бійців, які зараз воюють на Донбасі.
Від початку року США надали Україні близько $300 млн. Сюди входить постачання спеціальних протибатарейних систем, що дозволить підвищити боєздатність і захищеність українських бійців, які зараз воюють на Донбасі.
КИЇВ. 14 березня. УНН. Сенат схвалив надання Україні термінової фінансової допомоги розміром 13 млрд доларів, а президент США Джо Байден підписав цю ініціативу. Про це в ефірі телемарафону повідомив керівник окружного відділення Республіканської партії штату Нью-Йорк Борис Пінкус, передає УНН.
КИЇВ. 12 вересня. УНН. Загальний обсяг пільгового фінансування, залученого з 24 лютого, становить майже 18 млрд доларів США. Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, передає УНН з посиланням на пресслужбу Мінфіну.
КИЇВ. 9 вересня. УНН. Президент США Джо Байден просить Конгрес надати понад 9 мільярдів доларів для подальшої допомоги Україні, оскільки вона продовжує протистояти війні з росією, яка триває вже сьомий місяць, заявив у п'ятницю Білий дім, передає УНН з посиланням на Reuters.
ОДЕСА-КИЇВ. 1 березня. УНН. США надали Україні понад мільярд доларів допомоги в галузі безпеки, в основному — армії. Про це заявив заступник помічник держсекретаря США Джордж Кент під час брифінгу після Першої Міжнародної конференції “Одеські дебати. Об’єднання України, Чорноморського регіону та трансатлантичних партнерів” в Одесі,...
США за 2,5 року надали Україні 1,3 млрд доларів фінансової допомоги. Про це заявила посол США в Україні Марі Йованович, повідомляє
\"За останні 2,5 року ми надали близько 1,3 мільярда доларів допомоги. Зокрема, понад 600 мільйонів на сектор безпеки\", - сказала
Крім того, Йованович повідомила, що США проводить військові навчання на Яворівському полігоні у Львівській...
Ця сума перевищує допомогу, яку США виділяють будь-якій іншій країні та "перевищило двосторонню підтримку інших союзників США", серед яких Ізраїль, Йорданія та Єгипет.
КИЇВ. 20 квітня. УНН. Сполучені Штати Америки надали додаткову фінансову підтримку Україні у розмірі 155 мільйонів доларів для розвитку і покращення рівню життя українців. Про це йдеться в повідомленні Урядового порталу, передає УНН.
КИЇВ. 15 червня. УНН. У Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що з початку повномасштабного вторгнення США надали Україні безпекової допомоги майже на 4,6 мільярда доларів, передає УНН.