Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що ракетні удари по Сирії цими вихідними були абсолютно правильними і не вплинули на хід війни в країні.
Президент США Дональд Трамп відреагував на спільні з Великою Британією і Францією ракетні удари по Сирії словами «місію виконано», подякувавши союзникам.
У традиційному зверненні український президент звернувся російською мовою до окупантів, які завдали ракетних ударів по Кривому Рогу, і назвав їх слабаками, негідниками та терористами.
Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні констатує зниження кількості жертв серед цивільних осіб унаслідок конфлікту на Донбасі та закликає сторони дотримуватися перемир\'я і Мінських домовленостей.
КИЇВ. 7 вересня. УНН. Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в ефірі телемарафону прокоментував своє відеопривітання з Днем воєнної розвідки. Він зазначив, що "час покаже", де саме "прилетіло" після того, як він задув свічки на торті, передає УНН.