Відтепер львів’яни можуть оплачувати адмінпослуги безпосередньо у ЦНАПах
2016-07-27 10:32
Відтепер мешканці Львова та області можуть сплачувати за адмінпослуги безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг через термінали Ощадбанку.
КИЇВ. 23 листопада. УНН. Торгова мережа увійшла в “пул” українських компаній, які підключили нову платформу для оплати товарів і послуг за допомогою сервісу Google Pay або іншого мобільного гаманця.
КИЇВ. 17 вересня. УНН. На порталі Є-Data запущено другий модуль – відкритий \"Бюджет для громадян\". Про це на прес-конференції повідомила в.о. міністра фінансів Оксана Маркарова, передає кореспондент УНН.
Після закінчення різдвяно-новорічних свят львів’яни можуть здати натуральні ялинки на утилізацію у більш зручний спосіб. Достатньо просто зняти з ялинки всі новорічні прикраси і винести її до контейнерного майданчика поруч з будинком зранку (до 12.00) 16 січня (середа) або 23 січня (середа). Протягом дня ці ялинки заберуть комунальні служби міста й завезуть на переробку ЛКП «Зелений...
Із 1 травня в Україні змінилися правила надання субсидій. Нововведення торкнулися, зокрема, умов отримання державної допомоги по оплаті послуг ЖКГ для внутрішньо переміщених осіб і об’єднаних територіальних громад.
КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Останню область України підключено до сервісу з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки. Про це повідомив прес-центр Державної міграційної служби України, передає УНН.
Кабмін дозволив водіям підтверджувати наявність договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілки) паперовою або електронною копією договору.
КИЇВ. 28 серпня. УНН. В Україні запустили сервіс на основі відкритих даних про першу реєстрацію авто. Про це повідомила прес-служба Державного агентства з питань електронного урядування України, передає УНН.
У Львові більшість вірян дослухались до порад державної влади, рекомендацій лікарів і не прийшли у храм на недільне богослужіння. Також до своїх вірних звернулись і глави церков, митрополити, єпископи та священники.