Для оформлення документа бажано мати із собою раніше видані та не здані закордонні паспорти, аби вирішити питання повернення їх державі, анулювання або повернення власникові як другого чинного паспорта для виїзду за кордон.
В Україні від моменту оголошення воєнного стану 24 лютого 2022 року тривають мобілізаційні заходи, під час яких військовозобов'язані призиваються до лав Сил оборони України. Але існують категорії, які під мобілізацію не підпадають.
Внутрішньо переміщена особа (ВПО) - це громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка залишила своє місце проживання внаслідок або щоб уникнути негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства та порушень прав людини. Переселенці мають право оформити субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.
КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Молодший міністр з європейських справ Лоуренс Бун заявила у середу, що росіяни, які залишають свою країну, щоб уникнути мобілізації до російської армії, не отримають автоматично візи, щоб залишитися у Франції, але їхню ситуацію і будь-які ризики для безпеки буде розглянуто, передає УНН.
Автор законопроєкту аргументує необхідність його ухвалення тим, що мобілізація волонтерів може залишити без допомоги військові підрозділи, цивільних тощо.
Дедалі більше українців шукають у Німеччині прихисток від війни, розв'язаною Росією проти України. На що треба зважати у питаннях житла і соціального захисту для біженців - у статті DW.
Відновлення економічної активності, працюючий бізнес сьогодні є вкрай важливим для України. Для розвитку бізнесу персоналу компаній час від часу потрібно виїжджати за кордон.Тому бізнес звернувся до уряду з проханням надавати персоналу короткострокові відстрочкі від мобілізації для виїзду за кордон
Поранені військові можуть отримати одноразову грошову допомогу. Від чого залежить її розмір, які документи потрібні для отримання, читайте в матеріалі ТСН.ua
КИЇВ. 2 травня. УНН. З понеділка, 2 травня, в Києві розпочато прийом документів до першого класу. Він буде тривати до 31 травня. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, інформує УНН.
Зʼясовуючи наявність чи відсутність підстави для відстрочки у випадку, якщо особа доглядає за родичем потрібно мати на увазі, що ключовим для отримання відстрочки є висновок лікаря, що такий родич дійсно потребує постійного догляду.