Технічні можливості нафтотранспортної системи (НТС) України не передбачають можливості надання послуг зі зберігання нафти, зазначає оператор нафтотранспортної системи України АТ \"Укртранснафта\" (УТН).
Національна нафтова корпорація Лівії (NOC) втратила два величезних резервуари для зберігання нафти в результаті нападу бойовиків на порт Рас-Лануф - третій за розмірами в країні.
Азербайджанська SOCAR виявляла цікавість до зберігання нафти в Україні, але чинне законодавство поки що не дає змоги надавати таку послугу, повідомив гендиректор АТ \"Укртранснафта\" і голова нафтового дивізіону групи \"Нафтогаз\" Микола Гавриленко в четвер в ефірі YouTube-каналу encorr.
КИЇВ. 9 травня. УНН. У столиці Словаччини Братиславі 14 травня відбудеться засідання Міжнародної асоціації транспортувальників нафти, в рамах якого буде продовжений розгляд ситуації з локалізацією некондиційної нафти у нафтопроводі \"Дружба\". Про це повідомив перший заступник генерального директора АТ \"Укртранснафта\" Андрій Пасішник у Facebook, передає УНН.
Україна може запропонувати свої потужності для зберігання світової нафти. Про це на тлі падіння цін на нафту заявив виконавчий директор \"Нафтогазу\" Юрій Вітренко.
За його словами, у світі \"вже немає де зберігати нафту\", і неможливо припинити видобуток без значних втрат у майбутньому. Україна ж має нафтотранспортну систему та заводи...
Нафтопереробні компанії почали масово орендувати великовантажні танкери для зберігання надлишків нафти, які з\'явилися через падіння попиту на фоні пандемії коронавірусу COVID-19.
КИЇВ. 21 квітня. УНН. В Україні є величезна нафтотранспортна система, де можна зберігати нафту. Про це написав у Facebook виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко, коментуючи інформацію про те, що через надлишкову пропозицію нафти ціни на неї вперше в історії стали негативними, повідомляє УНН.
Білорусь розпочинає приймати нафту зі Сполучених Штатів, повідомив 15 травня міністр закордонних справ Білорусі Володимир
У заяві міністра йдеться, що це стало можливим «за підсумками домовленостей, досягнутих під час візиту до Республіку Білорусь 1 лютого 2020 року державного секретаря США Майкла Помпео і зустрічі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком». Той візит був першим...
Організація хоче збільшити квоти на видобуток удвічі, до 600 тис. бар. Деякі члени ОПЕК підтримують збільшення обсягу виробництва на більш низькому рівні.
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Доступність вакцини від Covid-19 виробництва Pfizer/BioNTec може виявитися ускладненою через необхідність використання специфічного обладнання для транспортування і зберігання, повідомляє УНН з посиланням на видання Bloomberg.