Відбір Євро-2024. Україна програла Італії в Мілані, інші матчі

2023-09-13 00:00
Збірна України з футболу зазнала другої поразки у відборі на Євро. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Підопічні Сергія Реброва поступились італійцям на "Сан Сіро" і погіршили свої шанси на успіх у відборі. Українці провалили перші 30 хвилин гри, пропустивши курйозні голи, що і вирішили долю матчу. Єдиними голом за "синьо-жовтих" відзначився Андрій Ярмоленко, який скортив різницю під завісу першого тайму. Швеція, Бельгія та Іспанія здобули впевнені перемоги, а Румунія та Косово розписали мирову. Відбір на Євро-2024Група СІталія - Україна 2:1Голи: Фраттезі 12, 29 - Ярмоленко 41Італія: Доннарумма, Ді Лоренцо, Скальвіні, Бастоні, Дімарко (Бірагі 58), Локателлі, Барелла (Крістанте 84), Фраттезі, Дзаньоло (Орсоліні 72), Распадорі (Ретегі 72), Дзакканьї (Ньонто 58)Україна: Бущан, Конопля, Забарний, Кривцов, Миколенко, Степаненко (Сидорчук 84), Зінченко (Буяльський 75), Судаков, Ярмоленко (Мудрик 58), Довбик (Яремчук 58), Циганков (Ванат 75)Попередження: Миколенко 38, Конопля 62, Степаненка 76, Забарний 78Мальта - Північна Македонія - 0:2Голи: Ельмас, 5, Манев, 41Група АІспанія - Кіпр - 6:0Голи: Гаві, 18, Меріно, 33, Хоселу, 70, Торрес, 73, 83, Баена, 77Норвегія - Грузія - 2:1Голи: Холанд, 25, Едегор, 33 - Зівзівадзе, 90+1Група FБельгія - Естонія - 5:0Голи: Вертонген, 4, Троссард, 18, Лукаку, 56, 58, Де Кетеларе, 88Швеція - Австрія - 1:3Голи: Хольм, 90 - Грегоріч, 53, Арнаутовіч, 56, 69 (пен)Група ІШвейцарія - Андорра - 3:0Голи: Іттен, 49, Джака, 84, Шакірі, 90+2Ізраїль - Білорусь - 0:0Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!