Відбір Євро-2024. Україна вирвала перемогу над Боснією та отримала суперника в фіналі

2024-03-22 00:01
Національна збірна України здійснила епічний камбек у відборі на Євро. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наша команда пропустила в другому таймі і тривалий час програвала, але потім за три хвилини Яремчук та Довбик подарували нам перемогу.Тепер у фіналі плей-офф ми зіграємо у Вроцлаві проти Ісландії.Відбір Євро-2024Плей-офф1/2 фіналуБоснія - Україна - 1:2Голи: Матвієнко, 57 (аг) - Яремчук, 85, Довбик, 88Боснія: Шехич — Колашинац, Гаджикадунич, Ахмедходжич (Ковачевич 82) — Газібегович, Крунич (Рахманович 90+2), Хайрадінович (Пʼянич 81), Цімірот, Дедич (Чівич 67) — Демірович, Джеко (к).Україна: Лунін — Миколенко, Матвієнко, Забарний, Конопля — Зінченко (к) (Маліновський 76), Бражко (Яремчук 81) — Мудрик, Судаков, Зубков (Гуцуляк 76) — Довбик (Таловєров 90+2).Попередження: Колашинац 8, Матвієнко 15, Газібегович 26, Конопля 58, Ахмедходжич 79, Ковачевич 90+4Ізраїль - Ісландія - 1:4Голи: Захаві, 31 (пен) - Гудмундссон, 39, 83, 87, Траустасон, 42Грузія - Люксембург - 2:0Голи: Зівзівадзе, 40, 63Греція - Казахстан - 5:0Голи: Бакасетас, 9 (пен), Пелкас, 15, Йоаннідіс, 37, Курбеліс, 40, Марочкін, 85 (аг)Польща - Естонія - 5:1Голи: Франковскі, 22, Зелінскі, 50, Пьотровскі, 70, Метс, 74 (аг), Шиманскі, 76 - Веткал, 78Уельс - Фінляндія - 4:1Голи: Брукс, 3, Вільямс, 38, Джонсон, 47, Джеймс, 86 - Пуккі, 45Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!