Відбір Євро-2020. Україна феєрично перемогла португальців вийшла на Євро

2019-10-14 23:00
Збірна України пробилась на чемпіонат Європи 2020. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Поєдинок проти португальців розпочався для нас краще не придумаєш. Вже на 6-ій хвилині Роман Яремчук вдало зіграв на добиванні і відкрив рахунок в грі, а через кілька хвилин Андрій Ямоленко подвоїв перевагу \"синьо-жовтих\", скориставшись класним пасом від Віталія Миколенка.В середині другого тайму все перевернулось з ніг на голову. Команда Шевченка в одному моменті залишилась в меншості після вилучення Тараса Степаненка і пропустила з пенальті від Роналду. Втім, українці зуміли витримати фінальний натиск чемпіонів Європи і втримали переможний рахунок.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відбір Євро-2020. Україна - Португалія - 2:1 (ВІДЕО)Таким чином за тур до завершення відбору збірна України виграла групу В. Браво!Відбір Євро-2020Група ВУкраїна - Португалія - ​​2:1Голи: Яремчук 6) Ярмоленко, 27 - Роналду 72, (пенальті)Україна: Андрій Пятов - Віталій Миколенко, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Олександр Зінченко - Олександр Караваєв, Тарас Степаненко, Марлос (Євген Коноплянка, 63), Руслан Малиновський - Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук (Віктор Коваленко, 73).Португалія: Руй Патрісіу - Рубен Діаш, Нелсон Семеду, Рафаел Геррейро, Пепе - Жоау Маріу (Брума, 68), Перейра Данилу, Моутінью (Бруну Фернандеш, 56), Гонсалу Гедеш (Жоау Феліш, 46), Бернарду Сілва - Кріштіану Роналду .Вилучення  Степаненко (71).Попередження  Степаненко (25), Ярмоленко (47) - Пепе (26), Рубен Діаш (64) Зінченко, (89)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!