Відбір ЧС-2022. Україна втратила очки через помилку Миколенка

2021-03-29 00:00
Збірна України з футболу так і не здобула свою першу перемогу у кваліфікації чемпіонату світу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Команді Шевченка дуже важко давалася ця гра, адже фіни добре грали у захисті і практично не давали шансів відзначитися.Втім, на 80-й хвилині Жуніор Мораес зіграв на випередження і таки пробив Йоронена. Вже за кілька хвилин Миколенко припустився дитячої помилки, привіз пенальті у власні ворота і отримав червону картку. Відбір ЧС-20222 турГрупа DУкраїна - Фінляндія - 1:1Голи: Мораес, 80 - Пуккі, 89 (пен)Україна: Бущан, Соболь, Матвієнко, Миколенко, Зінченко, Зубков (Марлос, 58), Макаренко (Коваленко, 78), Караваєв, Малиновський, Забарний, Яремчук (Мораес, 67).Фінляндія: Йоронен, Араюурі, Тойвіо, О`Шонессі, Райтала (Хямяляйнен, 76), Кауко (Пох'янпало, 68), Камара, Лод, Шюллер (Тейлор, 76), Гранлунд (Алхо, 17), Пуккі.Попередження: Матвієнко (56), Соболь (81), Камара (87), Бущан (87).Вилучення: Миколенко (88).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!