Вчені хочуть зрозуміти "мову" мозку для боротьби з хронічними хворобами
2018-05-10 18:02
КИЇВ. 10 травня. УНН. Вчені зробили крок до розуміння \"мови\" мозку, визначивши, як два типи з\'єднань, які називають цитокінами, взаємодіють з нервовою ситемою. Дослідження опубліковане в журналі PNAS, передає УНН з посиланням на Futurism.
КИЇВ. 25 квітня. УНН. Американські вчені та інженери розробили прототип інвазивного пристрою-декодера, що дозволяє синтезувати мову за активністю мозку при русі органів мовного тракту — причому в одному експерименті їм вдалося відтворити беззвучну мову, хоча і з втратою якості. У майбутньому на основі цього прототипу можна буде...
Американські вчені та інженери розробили прототип інвазивного пристрою-декодера, що дозволяє синтезувати мову за активністю мозку при русі органів мовного тракту — причому в одному експерименті їм вдалося відтворити беззвучну мову, хоча і з втратою якості.
КИЇВ. 11 вересня. УНН. В Україні 90% серед хворих на COVID-19 — це люди похилого віку та з хронічними хворобами. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі ток-шоу “Народ проти” на телеканалі Україна 24, передає УНН.
Американські дослідники з’ясували, що допомагаючи іншим, ми запускаємо в мозку ті ж процеси, які відбуваються, коли ми дбаємо про дітей. Крім того, виявилося, що адресна допомога, на відміну від пожертвувань благодійним організаціям, знижує активність зони мозку, що бере участь в обробці стресу та страхів, тобто полегшує...
КИЇВ. 3 липня. УНН. Помірне споживання алкоголю корисне для мозку. До такого висновку під час досліджень дійшли вчені з КНР і США, передає УНН із посиланням на memory-key.