Університет Південної Австралії (UniSA) разом із канадською компанією Draganfly Inc створили «пандемічний безпілотник», здатний виявляти людей з інфекційними респіраторними захворюваннями.
У Німеччині вчені створили робота Willow Garage PR 2, який здатен обіймати. Машина допомогла фахівцям з’ясувати, яких обіймів люди прагнуть найчастіше.
Автор суперкару McLaren F1, британський інженер Гордон Мюррей і його компанія Gordon Murray Design (GMD) спільно з партнерами розробили одномісний безпілотник Motiv.
Науковці з Університету Брунеля проаналізували понад 130 досліджень за останні 100 років на тему того, як музичний супровід впливає на ефективність тренувань. Вони переконалися, що музика знижує втому, напругу та підвищує працездатність, а також допо...
Вчені Вашингтонського університету (Сіетл) розробили новий спосіб виявлення білків, із яких складається пандемічний коронавірус SARS-CoV-2, а також антитіл проти нього, йдеться у повідомленні вишу.
Нове програмне забезпечення, яке розробили американські вчені Вашингтонського університету, дозволить в домашніх умовах, використовуючи смартфон, визначити, чи є у людини отит. Несвоєчасна діагностика отиту може призвести до серйозних ускладнень, аж до повної втрати
Додаток EarHealth перетворює iPhone, iPod touch або Android в отоскоп. Система використовує динамік телефону і мікрофон...
Спеціалісти Массачусетського технологічного інституту в США створили «робота-змію» розміром менше міліметра, аби запобігати смерті через аневризму та інсульт.
Чотири роки тому вчені з Університету Торонто створили 3D-принтер, що друкує шкіру для лікування опіків. Тепер його вдосконалили та зробили портативним: гаджет зможе друкувати шкіру безпосередньо на глибокі рани, закриваючи їх і прискорюючи...
Два роботи, обладнані силіконовими \"клешнею\" і \"рукавичкою\" розпізнають предмети майже зі стовідсотковою точністю. Один з роботів навчився брати тендітні речі, не пошкодивши їх.
Каліфорнійські дослідники створили нейрочіп і алгоритм, що дозволяють безпосередньо зчитувати думки з центру мовлення людини і озвучувати їх, використовуючи віртуальний аналог голосових зв\'язок. Ця система поверне дар мови багатьом німим інвалідам.