Дослідники Массачусетського технологічного інституту розробили чіпи для радіочастотної ідентифікації (RFID), які, як вони запевняють, практично неможливо зламати.
Дослідники з Технологічного університету Наньянга (NTU) в Сінгапурі розробили квантовий комунікаційний чіп, який в 1000 разів менший, ніж сучасні квантові установки.
Samsung спільно з південнокорейським оператором SK Telekom представила перший у світі смартфон, оснащений квантовим генератором випадкових чисел. Завдяки використанню технології, яка раніше була доступна лише великогабаритним обчислювальним станціям, інженерам компанії вдалося домогтися високого рівня захисту пристрою.
Команда вчених під керівництвом професора Девіда Натта створила синтетичний спирт Alcarelle, який дозволяє сп’яніти без негативних наслідків. Тепер Натт планує вивести речовину на ринок у найближчі п’ять років.
Вчені випадково створили фермент-мутант, який переробляє пластикові пляшки. Це відкриття може допомогти вирішити глобальну кризу пластикового забруднення.
Американські дослідники створили перше гнучке переносний пристрій, яке вміє моніторити серцево-судинні сигнали, рівень цукру або антибіотиків, а також цілий ряд інших біохімічних процесів організму.
Співробітники університету Висконсина представили свою розробку, що зовні нагадує лист металу, який здатний заховати найбільші об’єкти від інфрачервоних камер краще, ніж будь-які технології теплового маскування.
Вчені з Університету Вашингтона створили новий метаматеріал – він використовує техніку оригамі для пом’якшення сили удару та послаблення напруги. Матеріал можна застосувати у багатьох сферах: від ракето- та машинобудування до доставки дронами.
Турецькі вчені створили прилад, який на базі передових оптичних технологій діагностує інфікування коронавірусом за 10 секунд, повідомила прес-служба Бількентського університету.