Вчені створили універсальну теорію появи супутників у планет Сонячної системи
2012-12-03 16:00
Астрофізики з Сорбонни та університету Софіанополіс (Ніцца) розробили теорію, яка дозволяє пояснити формування всіх супутників планет Сонячної системи.
Ресурс Science Alert передає, що космічна станція New Horizons, що належить NASA, виявила дивне випромінювання, яке виходить з водневої структури на краю Сонячної системи.
КИЇВ. 14 червня. УНН. Вчені з Університету Британської Колумбії повідомили про створення універсальної донорської крові. На це пішло чотири роки досліджень, пише УНН з посиланням на матеріал наукового видання Science.
Нові дослідження астрономів Рауля де ла Фуенте Маркоса і Карлоса де ла Фуенте Маркоса з Університету Мадрида вказали, що зіткнення карликової зірки Gliese 710 з Сонячною системою відбудеться не через 1,36 мільйона років, як вважалося раніше, а вже через 1,29 мільйона....
Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді виявили в кишечнику людини мікроорганізми, які можуть перетворити другу групу крові на універсальну. Фахівці припускають, що в разі подальшого успіху їх експеримент може повністю змінити сферу донорства і переливання крові.
Допомогла в цьому фахівцям більш нова теорія самовзаємодіючої темної матерії. Виявилося, що частинки темної матерії виштовхуються з внутрішніх областей галактик в зовнішні, розмиваючи міцність гало.
КИЇВ. 31 грудня. УНН. Впродовж найближчих 48 годин космічний зонд NASA New Horizons наблизиться до найбільш віддаленого світу, який ще ніхто не досліджував, повідомляє УНН з посиланням на NASA.
КИЇВ. 17 вересня. УНН. Міжзоряна комета C/2019 Q4, відкрита російським астрономом Геннадієм Борісовим, ймовірно, близька за складом кометам з Сонячної системи. Про це повідомив інтернет-портал Space.com з посиланням на астронома з Інституту астрофізики на Канарах Хав’єра Лікандро. Астрономи з цієї фінансової інституції спостерігали комету...
За орбітою останньої відомої сучасній науці планети може розташовуватися ще одне небесне тіло. Заглянути в невідомість належить запущеному в 1977 році «Вояджер-1».