Вчені з компанії Genentech заявляють про те гучно, що відкриття ними нового типу білка, здатного блокувати сигнальні процеси в категорії грамнегативних бактерій, в корені змінить медицину. Однак такі розробки з’являються досить...
Матеріал може бути використаний для виготовлення пластикових контейнерів, спортивного обладнання, автомобільних запчастин, будівельних матеріалів та інших продуктів.
КИЇВ. 19 квітня. УНН. Китайські дослідники з університету Нанькай в місті Тяньцзінь на півночі Китаю розробили тканину з натурального шовку, яка здатна автоматично стискатися і розтягуватися при зміні вологості. Стаття про нове досягнення опублікована у міжнародному науковому журналі Advanced Functional Materials, перадает УНН з посиланням на Сіньхуа.
З плазми людей, які перехворіли на COVID-19, мікробіологи виділили антитіла, які нейтралізують коронавірус. Випробування поки пройшли тільки на мавпах, попереду - клінічні випробування на людях.
Новий протизаплідний препарат тривалої дії для жінок, який вони зможуть використовувати без сторонньої допомоги, може сильно полегшити процес планування сім’ї, особливо в країнах, що розвиваються, де доступ до охорони здоров’я...
Інженери MIT зробили прорив у розробці водневих нанобатарів, що використовують реакцію розщеплення води. Зарядка стане швидшою, втрати енергії - меншими, а пристрої будуть служити довше.
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Китайські вчені спільно з колегами зі Сполучених Штатів розробили м’якого робота, що відрізняється особливою міцністю і здатністю швидко пересуватися. Про це повідомляє агентство “Сіньхуа”, зазначаючи, що в основі розробки лежать фізичні характеристики таргана, інформує УНН.
Вчені з ЄС зробили прорив в розробці сонячних батарей, запропонував новітню конструкцію з двох матеріалів – кремнію та перовськіту. Загальна ефективність перетворення світла в електрику склала понад 29%, а вартість виробництва при цьому не змінилася.
Пристрій, спрощеного варіанту, допоможе мільйонам людей похилого віку з вадами слуху, у яких немає коштів на придбання дорогих апаратів, вважають розробники.
Бен Тіппетт з Університету Британської Колумбії в Канаді і Девід Цанг з Мерілендського університету в США заявили, що розробили математичну модель машини часу.