Лондонські дослідники з Імперського коледжу побудували тривимірну модель спостережуваного Всесвіту (реліктового випромінювання), яку можна надрукувати на звичайному 3D-принтері.
Чи можна друкувати водою? Здавалося б, дивне запитання: звісно, ні, адже, на перший погляд, в жодному з трьох агрегатних станів вода непридатна для друку, так і який у цьому сенс? Проте вчені з Національної лабораторії імені Лоуренса в Берклі не тільки знайшли спосіб втілити на перший погляд божевільну затію, але і погрожують зробити за допомогою свого винаходу справжню революцію в електроніці,...
Вчені з Мічиганського університету розробили нову технологію 3D-друку, швидкість якої, за їх словами, у 100 разів перевищує стандартну на сьогодні швидкість 3D-друку.
За словами науковців з БФУ ім. І. Канта, перспективи Всесвіту не надто світлі – вчені припускають те, що Всесвіт може зазнати тотальної катастрофи у найближчий час.
Наш Всесвіт може бути лише «дзеркальним відображенням» паралельного світу, що створений з антиматерії і мчить у зворотному напрямку від Великого вибуху за шкалою часу.
Так виглядає коронавірус SARS-CoV-2. Австрійські вчені вперше змогли зробити тривимірну фотографію вірусу. До цього часу використовувалися тільки зображення його комп\'ютерних моделей.
Принтер може упакувати інший твердий об\'єкт усередину тривимірної фігури. Наприклад, він може \"роздрукувати\" ручку навколо металевого стержня викрутки.
На що була схожа матерія через мить після Великого вибуху? Вчені припускають, що відповідь можна знайти в частинках, які одержали завдяки американському колайдеру важких іонів (Relativistic Heavy Ion Collider, RHIC) при зіткненні малих частинок на самих низьких енергіях....
Протягом багатьох років вчені роздумували над дисбалансом між матерією та антиматерією у нашому Всесвіті. Згідно з теоріями, Великий вибух повинен був призвести до рівної кількості обох, проте якимось дивним чином усе повернулося на користь матерії, залишаючи незначну кількість антиматерії....
Інженери Каліфорнійського університету створили 3D-принтер, який здатен перетворити полімерне желе в складні тверді об’єкти за допомогою променів світла.