Навіть одноразовий прийом псилоцибіна здатний значно знизити тривогу у пацієнтів. Можливо, це пов\'язано з його впливом на серотонінові рецептори 5-HT2A.
Останнім часом розмови про кінець світу стають все більш популярними і набувають наукового підтвердження. З початку виникнення життя на нашій планеті приблизно 3,5 мільярда років тому із чотирьох мільярдів різних видів організмів 99% вимерли, пише британська газета The Guardian.
КИЇВ. 30 вересня. УНН. Згідно з дослідженням, проведеним медиками з Дитячої національної лікарні Вашингтона, наявність антитіл до коронавірусу в крові дитини зовсім не обов\'язково означає, що дитина в даний момент вже не заразна, передає УНН з посиланням на Journal of Pediatrics.
На думку дослідників, захворювання верхніх дихальних шляхів найчастіше викликані вірусами, тому використання антибіотиків може не дати бажаного результату.
Вчені зі США з\'ясували, що переїдання солодким може привести до депресивного психозу. Також ефект від солодощів експерти прирівнюють до споживання спиртного.
КИЇВ. 20 липня. УНН. Вчені з’ясували, чому від музики або інших звуків людина може відчувати себе п’яною. Про це повідомляє УНН з посиланням на науковий журнал Nature.
КИЇВ. 4 квітня. УНН. Полярні кити мають широкий пісенний репертуар. Узимку вони постійно його змінюють . Якщо пісня горбатого кита схожа на класичну музику, то у полярних китів – на джаз. Про це повідомляє УНН з посиланням на The...
У холодну ніч 13 березня 1437 року королівські астрологи Корейської імперії у Сеулі побачили у небі нову зірку. Вона з’явилася в хвості сузір’я Скорпіона, але сяяла короткий час. Через 14 днів вона зникла з поля зору, і лише у літописі залишилася згадка про неї. Зараз команда астрономів відшукала її. Виявилося, що це пара зірок, так звані катаклізмічні змінні зорі, які можуть засяяти ще багато...