Професіонали дізналися, що арктичні води набувають все більшого зеленого відтінку через появу біля південного і північного полюса величезного числа фітопланктонів.
Причина зміни структури шкіри криється в її будові. Поверхня нашого тіла – найбільший орган. Шкіра багатошарова, кожен з прошарків унікальний структурований і виконує певні функції.
Причина зміни структури шкіри криється в її будові. Поверхня нашого тіла – найбільший орган. Шкіра багатошарова, кожен з прошарків унікальний структурований і виконує певні функції.
КИЇВ. 28 лютого. УНН. За останні п\'ять років температура повітря в Арктиці піднялася, а в самому регіоні стає тепліше швидше, ніж на решті частини планети. Про це повідомляє УНН з посиланням на Daily Mail.
В За останні 5 років температура повітря в Арктиці була вищою, ніж у будь-який період починаючи з 1900 року, а сам регіон вдвічі швидше теплішає, ніж на решті планети.
Цієї зими температура у всьому Північному Льодовитому океані була на чотири градуси вищою, ніж зазвичай. Через пару років багато морів Північного Льодовитого океану будуть абсолютно вільні від льодів улітку.
КИЇВ. 19 травня. УНН. Міжнародна група вчених встановила, в чому полягає причина швидкого потепління в Арктиці, передає УНН з посиланням на European Geosciences Union.
КИЇВ. 14 липня. УНН. З початку червня європейська Служба моніторингу атмосфери проекту \"Коперник\" зареєструвала близько ста інтенсивних і тривалих лісових пожеж в області Арктичного кола. Про це повідомляє УНН з посиланням на ООН.
Вчені Оксфордського університету зв’язали спеку, яка встановилася в різних частинах Північної півкулі Землі, в тому числі у Великобританії і Японії, зі змінами клімату.
КИЇВ. 13 грудня. УНН. Потепління в Арктиці відбувається вдвічі швидше, ніж на решті планети. Це призводить до того, що температура у цьому регіоні неприродно підвищується не лише влітку, але й восени та взимку. Зазвичай у холодні сезони льодові покриви в Арктиці відновлювалися, однак нині це може змінитися. Про це йдеться...
Вчені в ході експедиції на норвезький архіпелаг Шпіцберген виявили залишки справжнього тропічного лісу. Викопні дерева належать до підрозділу плауноподібних і є типовими представниками екваторіальної фауни девонського періоду (419 – 358 мільйонів років тому). Тоді вони нагадували щось середнє між пальмою і...