Значне зростання споживання людиною природних ресурсів спричинило величезні втрати в чисельності популяцій дикої природи у світі за останні сорок років.
Дослідники у Південній Австралії виявили найдавнішу істоту планети Земля. Як стверджують вчені, воно оселилося на нашій планеті раніше всіх – майже 700 мільйонів років тому.
Уперше описані подробиці найстрашнішої катастрофи в історії Землі, після якої вимерло майже 100 відсотків морських і 75 відсотків сухопутних тварин. Вчені стурбовані тим, що це може повторитися.
Наймасовіше вимирання живих організмів на Землі сталося через виверження вулканів. До такого висновку прийшли фахівці з університету Цинциннаті і Китайського університету геонаук.
Життя на Землі могло зародитися зовсім не в океанах, а в маленьких ставках глибиною не більше десяти сантиметрів, з’ясували вчені з Массачусетського технологічного університету. За даними досліджень, саме в дрібних водоймах накопичувалась найбільша кількість азоту і виникали оптимальні умови для його взаємодії з іншими молекулами.
Завдяки локдаунам і зниженню соцактивності в 2020 році поверхня Землі нагрілася. Сонячне тепло досягло планети через зниження викидів аерозолів у промислово розвинених країнах.