Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) розглядає докази можливості повітряного передавання коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19. Найближчим часом організація представить доповідь з усією відомою
Про це на брифінгу заявила представник ВООЗ Марія Ван
Так, в організації ознайомилися зі зверненням понад 200 вчених з 32 країн світу щодо можливого...
Коронавірус може жити в аерозолях до трьох годин після аерозолізації. Приблизно стільки ж вірус залишається стабільним на друкованому та цигарковому папері.
Коронавірус COVID-19 вирішили лікувати за допомогою стовбурових клітин. Такий експеримент провели вчені з Об\'єднаних Арабських Еміратів. Отримані результати вже встигли назвати новим проривом, повідомляє агентство Emirates.
Геном коронавірусу нового типу на 96% збігається з геномом вірусу кажанів, але проникає він в людські клітини завдяки шиповидному білку, який характерний для версії цього вірусу у яванських панголінів.
Колишні дослідження говорили про те, що коронавірусна інфекція може викликати неврологічні і психічні розлади у перехворілих. Тепер же встановлений і зворотний зв\'язок.
КИЇВ. 23 травня. УНН. Вчені з Летбріджського університету (Канада) стверджують, що виявили сильні штами канабісу, які можуть допомогти запобігти і потім лікувати коронавірусне захворювання COVID-19 у пацієнтів. Про це пише британське видання Mirror, передає УНН.
КИЇВ. 26 листопада. УНН. Коронавірусна інфекція COVID-19 могла передатися людині через проміжну тварину або кілька їх видів, до яких хвороба змогла адаптуватися. Таку думку висловив старший експерт лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров\'я (ВООЗ) Франк Конінгс під час онлайн виступу, трансляція якого відбувалась на сторінці ВООЗ у Twitter, передає УНН.