Так виглядає коронавірус SARS-CoV-2. Австрійські вчені вперше змогли зробити тривимірну фотографію вірусу. До цього часу використовувалися тільки зображення його комп\'ютерних моделей.
Деякі патогени здатні \"запускати аутоімунітет\", оскільки фрагменти їхніх білків частково схожі на білки людини, тому імунітет починає \"плутатися\", вважають вчені.
Команда экспертов доказала безопасность метода для дыхательных путей и легких у мышей. Авторы надеются в ближайшее время запустить клинические исследования.
КИЇВ. 30 серпня. УНН. Коронавірус SARS-CoV-2 може кілька тижнів залишатися в організмі дитини, яка буде при цьому безсимптомним носієм. Це випливає з дослідження фахівців групи лікарів дитячої лікарні у Вашингтоні, опублікованого на сайті медичного журналу JAMA Pediatrics, передає УНН із посиланням на DW.
КИЕВ. 30 августа. УНН. Коронавирус SARS-CoV-2 может несколько недель оставаться в организме ребенка, будет при этом бессимптомным носителем. Это следует из исследования специалистов группы врачей детской больницы в Вашингтоне, опубликованного на сайте медицинского журнала JAMA Pediatrics, передает УНН со ссылкой на DW.
КИЇВ. 24 липня. УНН. Американські вчені повідомили про те, що розробили потужний коктейль з антитіл, що здатен повністю нейтралізувати SARS-CoV-2. Про це сказано у доповіді, опублікованій у журналі Nature, передає УНН.
Друга хвиля пандемії COVID-19 виявилась набагато масштабнішою за першу. Експерти підрахували динаміку щоденного приросту нових випадків зараження в Україні, Польщі, Німеччині та Росії. Інфографіка DW.
Вчені з США, що представляють Госпіталь Джонса Хопкінса, змогли визначити, що 150 хвилин фізичної активності на тиждень – це один з найбільш надійних способів уникнути передчасної смерті.
Вчені з США, що представляють Госпіталь Джонса Хопкінса, змогли визначити, що 150 хвилин фізичної активності на тиждень – це один з найбільш надійних способів уникнути передчасної смерті.
Люди, інфіковані коронавірусом SARS-CoV-2, можуть заразити домашніх тварин. Натомість, на думку експертів, зворотний шлях зараження практично неможливий.
Те, що спочатку скидалося на чистісіньку теорію змови, може виявитися правдою. Які факти говорять на користь того, що коронавірус усе-таки міг вийти з лабораторії, що досліджувала кажанячі віруси?