Вчені довели, що коти люблять людей більше, ніж їжу
2017-10-07 21:02
КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Вчені з Університету Орегону з\'ясували, що котам подобається спілкування з людьми більше, ніж їжа. Про це вчені повідомили на сайті університету, передає УНН.
Український захисник \"Краковії\" Олексій Дитятьєв розповів про ставлення до себе в чужій країні. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. - Часто можна зустріти людей, які в Україні не дуже шанобливо відгукуються про Польщу і навпаки. З цим ви зустрічалися в Польщі? Не було проблем з цим?- Знаєте, з цим я тут стикався не частіше, ніж в Україні стикався з людьми, яким не подобалося те, що розмовляють...
За даними соціологів, рейтинг діячів початку XX століття, яким симпатизують росіяни, очолив імператор Микола II. Лише 3% йому поступився радянський диктатор Йосип Сталін.
Український захисник Краковії Олексій Дитятьєв вказав на ставлення у Польщі до українців та росіян.Про це розповів сам футболіст.\"Знаєте, з негативом я тут стикався не частіше, ніж в Україні стикався з людьми, яким не подобалося те, що розмовляють ро...
КИЇВ. 20 липня. УНН. Вчені з’ясували, чому від музики або інших звуків людина може відчувати себе п’яною. Про це повідомляє УНН з посиланням на науковий журнал Nature.
Група ізраїльських учених дійшла висновку, що продукти, збагачені пробіотиками – біологічно активними добавками, що містять живі мікрокультури, – насправді практично не приносять користі.
Дослідження вчених доводять, що вірус може передаватися через аерозольні частинки, які виникають як під час кашлю, так і за нормального дихання або тоді, коли хворий говорить.
У новому дослідженні американські нейробіологи доводять, що навіть у похилому віці в людському мозку утворюються тисячі нових нейронів; правда, вони можуть працювати гірше, ніж ті, що сформувалися у дитинстві.
Пестициди, які використовуються в захисті сільськогосподарських культур, чинять значний негативний вплив на здатність бджіл вивчати і запам’ятовувати – навіть при найнижчих польових дозуваннях.
КИЇВ. 4 квітня. УНН. Коти, швидше за все, розуміють, коли їх кличуть по імені. Про це з посиланням на дослідження, головним автором якого стала доктор Ацуко Сайто з Софійського університету в Японії, повідомляє The Guardian, передає УНН.