Вчені з Австралії змогли відтворити у лабораторних умовах новий коронавірус з Китаю. Про це повідомляє агентство
Послідовність геному вірусу австралійці отримали від китайських
Зазначається, що відтворений зразок може допомогти у лікуванні симптомів, спричинених
Вчені з Мельбурна мають намір поділитися копією вірусу з ВООЗ та іншими лабораторіями у...
У понеділок, 23 березня, національна збірна України з футболу розпочала підготовку до відбіркового матчу Євро-2016 з Іспанією (27 березня) та товариського поєдинку з Латвією (31 березня).
Перед відкритим тренування команди, за традицією, на запитання журналістів відповів головний тренер \"синьо-жовтих\" Михайло Фоменко.
Про час на підготовку до матчу з Іспанією
- На цей раз у нас більше часу...
На що була схожа матерія через мить після Великого вибуху? Вчені припускають, що відповідь можна знайти в частинках, які одержали завдяки американському колайдеру важких іонів (Relativistic Heavy Ion Collider, RHIC) при зіткненні малих частинок на самих низьких енергіях....
Дві групи американських хіміків змогли повторити два ключових елементи процесу фотосинтезу у зелених рослин – розкладання молекул вуглекислого газу і води за допомогою енергії світла, використовуючи недорогі і легко доступні каталізатори та сонячні батареї.
Американські вчені та інженери розробили прототип інвазивного пристрою-декодера, що дозволяє синтезувати мову за активністю мозку при русі органів мовного тракту — причому в одному експерименті їм вдалося відтворити беззвучну мову, хоча і з втратою якості.
Такого висновку дійшов колишній астрофізик і викладач математики в Університеті Арканзасу Деніел Уітмір. В його статті, опублікованій в International Journal of Astrobiology, йдеться про те, що технологічні цивілізації, які існують мільйони років, надзвичайно рідкісні і малоймовірні. Люди – одна з них. При цьому, на думку вченого, Homo sapiens є одним з найбільш відсталих з технологічно...
КИЇВ. 25 квітня. УНН. Американські вчені та інженери розробили прототип інвазивного пристрою-декодера, що дозволяє синтезувати мову за активністю мозку при русі органів мовного тракту — причому в одному експерименті їм вдалося відтворити беззвучну мову, хоча і з втратою якості. У майбутньому на основі цього прототипу можна буде...
КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Звуки музики можуть позбавити від мігрені та навіть від похмілля. До такого висновку дійшов голова Центру головних болів в Нью-Йорку Александр Москоп, повідомляє УНН з посиланням на Metro.