Астрономи переконані, що знайшли перший відомий аналог Місяця за межами нашої Сонячної системи, який обертається навколо велетенської планети за 8 тисяч світлових років від Землі.
Ресурс Science Alert передає, що космічна станція New Horizons, що належить NASA, виявила дивне випромінювання, яке виходить з водневої структури на краю Сонячної системи.
Нові дослідження астрономів Рауля де ла Фуенте Маркоса і Карлоса де ла Фуенте Маркоса з Університету Мадрида вказали, що зіткнення карликової зірки Gliese 710 з Сонячною системою відбудеться не через 1,36 мільйона років, як вважалося раніше, а вже через 1,29 мільйона....
КИЇВ. 17 вересня. УНН. Міжзоряна комета C/2019 Q4, відкрита російським астрономом Геннадієм Борісовим, ймовірно, близька за складом кометам з Сонячної системи. Про це повідомив інтернет-портал Space.com з посиланням на астронома з Інституту астрофізики на Канарах Хав’єра Лікандро. Астрономи з цієї фінансової інституції спостерігали комету...
КИЇВ. 31 грудня. УНН. Впродовж найближчих 48 годин космічний зонд NASA New Horizons наблизиться до найбільш віддаленого світу, який ще ніхто не досліджував, повідомляє УНН з посиланням на NASA.
За орбітою останньої відомої сучасній науці планети може розташовуватися ще одне небесне тіло. Заглянути в невідомість належить запущеному в 1977 році «Вояджер-1».
Зонд американського космічного агентства зафіксував підвищення концентрації космічних променів, що означає, що він наблизився до кордонів міжзоряного простору.