Вчені виявили гени, які підвищують ймовірність виникнення раку жовчного міхура
2017-03-14 15:33
КИЇВ. 14 березня. УНН. Індійські вчені, спільно зі своїми американськими колегами, провели дослідження, в результаті якого були зафіксовані гени, які провокують виникнення онкології жовчного міхура, передає УНН.
Стародавні \"тихі\" гени людини можуть активувати імунну систему на ефективну боротьбу з онкологічним захворюванням. Революційне відкриття зробили канадські вчені.
Люди, які успадкували певну комбінацію \"генів неандертальця\", мають утричі вищий ризик тяжкого перебігу COVID-19. Це випливає з нового дослідження німецьких науковців.
КИЇВ. 4 лютого. УНН. Вчені Національного університету Сінгапуру з’ясували, що наночастинки, якими забруднені продукти харчування, харчові добавки, побутові речовини і ліки, можуть сприяти розвитку особливо небезпечної форми раку. Про це повідомляється в прес-релізі на Phys.org, передає...
Бразильські вчені з’ясували, що аномально великі віруси, які ще називають бактеріофагами, здатні ефективно використовувати систему CRISPR – методику редагування генів – для ураження бактерій та інших вірусів.
Нещодавно відкриту частину імунної системи людини можна було б використати для лікування всіх онкологічних захворювань, кажуть вчені. Команда Університету Кардіффа (Велика Британія) лабораторно виявила метод подолання раку простати, молочної залози, легень й інших видів
Результати, опубліковані у виданні Nature Immunology, поки що не перевірені на пацієнтах, але дослідники стверджують,...
На Філіппінах виявили загадкових істот, схожих на плазунів. Вчені встановили, що вони відносяться до роду молюсків і здатні поглинати каміння. Організм істот переробляє породу в пісок.
Вчені з медшколи в Пенсільванії досліджували пізнавальні процеси, що відбуваються у пацієнтів з розладами сну. Фахівці з’ясували, що через хронічні недосипання в генах відбуваються зміни.