Вступ-2022: максимальних балів на мультитесті найбільше на математиці
2022-08-11 10:01
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Майже 6 тис. учасників основної сесії національного мультипредметного тесту (НМТ) набрали 200 балів з математики, повідомили у Міністерстві освіти та науки, пише УНН.
У 2020 році загалом по Україні державне замовлення за академічним ступенем освіти «Бакалавр» становить 84,6 тис. місць, що на 5,9% більше, ніж у 2019 році.
КИЇВ. 29 березня. УНН. За підсумками дегустації найбільш популярних в Україні марок горілки фахівці Інституту споживчих експертиз визначили фаворита. Найбільшу кількість балів за смак та м’якість отримав бренд Medoff, передає УНН з посиланням на дані...
КИЇВ. 12 серпня. УНН. Президент України особисто зустрівся із випускниками, які отримали найвищі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні і привітав їх з Днем молоді. Про це він написав у Telegram, передає УНН.
КИЇВ. 10 червня. УНН. Сьогодні для українських абітурієнтів розпочався додатковий період реєстрації на національне мультипредметне тестування (НМТ). Про це повідомив міністр освіти й науки України Сергій Шкарлет, інформує УНН.
КИЇВ. 10 серпня. УНН. Сьогодні завершується другий етап підтвердження участі у додатковій сесії національного мультипредметного тестування. Про це в Telegram повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, інформує УНН.
Незважаючи на війну в Україні, абітурієнти вже готуються до складання ЗНО та до вступної кампанії 2022. Яким буде вступ до вищих навчальних закладів цього року, з'ясовував ТСН.ua
КИЇВ. 1 серпня. УНН. Сьогодні для українських абітурієнтів розпочався другий етап підтвердження участі в додатковій сесії національного мультипредметного тесту. Про це в Telegram повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, інформує УНН.
КИЇВ. 20 липня. УНН. Наразі вступники зареєстрували понад 144 тисяч електронних кабінетів та подали майже 580 тисяч електронних заяв. Про це УНН повідомили у прес-службі МОН.
На XXIV зимових Олімпійських іграх-2022 у Пекіні 105 спортсменів зуміли здобути більше однієї нагороди.Найбільше медалей здобув норвезький біатлоніст Йоганнес Тіннес Бо, який виграв 4 золота та 1 бронзу.Серед жінок найбільшого успіху досягла його спі...
КИЇВ. 18 липня. УНН. Сьогодні до 18:00 триває реєстрація для участі у магістерському комплексному тесті (МКТ) та магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК). Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти, інформує УНН.
КИЇВ. 4 травня. УНН. На мультидисциплінарний тест для вступу до вищих навчальних закладів цього року зареєструвалися близько 340 тис. охочих, повідомив в ефірі національного телемарафону міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, пише УНН.
КИЇВ. 20 червня. УНН. Сьогодні останній день реєстрації українських абітурієнтів на додаткову сесію національного мультипредметного тестування (НМТ). Про це повідомив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет, інформує УНН.
КИЇВ. 18 липня. УНН. Відсьогодні в Україні запрацював чатбот, за допомогою якого можна отримати відповіді щодо вступної кампанії-2022. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, передає УНН.
Після відкриття торгової сесії курси валют ніяк не змінилися по відношенню до закриття вчорашнього дня. Всі курси стоять на місці. І тільки російський рубль може потішити своїми значеннями нижче 0,29.