Народні депутати парламентської фракції \"Батьківщина\" Сергій Власенко та Олександр Абдуллін пропонують Верховній Раді підтримати законопроект, згідно з яким у разі доведення судом або в позасудовому порядку неправдивих даних у платіжних квитанціях підприємства-постачальники комунальних послуг повинні будуть відшкодувати незаконні нарахування в десятиразовому розмірі.
Органи соцзахисту відмовлятимуть у призначенні субсидій на наступний рік за наявності заборгованості за опалювальний період понад 340 грн і терміном більше одного місяця.
Монетизація субсидій справді може підштовхнути населення до економії ресурсів, а мешканців старих будинків – об’єднуватись в ОСББ. Це об’єднання є необхідним для економного використання енергоресурсів.
Кабінет Міністрів має намір внести до Верховної Ради розроблений Міністерством юстиції законопроект, що забороняє зареєстрованим в офшорних зонах юрособам виступати засновниками підприємств-виконавців комунальних послуг.
Підприємства, що здійснюють надання комунальних послуг, зокрема, облгази та обленерго, не відключатимуть споживачів через неоплачені на тлі карантину рахунки, повідомив голова профільного комітету Верховної Ради Андрій Герус.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України пропонує передати Державному агентству енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) повноваження з нагляду та контролю у сфері комерційного та розподільного обліку комунальних...
Якщо споживач не задоволений якістю житлово-комунальних послуг або деякі з них йому не надаються зовсім, аби довести свою правоту в суді, йому доведеться витратити не менше року.
Українці повинні зрозуміти, що ціна на газ, електроенергію і на опалення підніметься як мінімум на 30%. Для того, аби економити на енергоносіях мешканцям будинків потрібно об’єднуватись в ОСББ або ЖБК.