Впізнання загиблих в авіакатастрофі літака “МАУ”: відібрано зразки ДНК та опитано родичів
2020-01-09 20:01
КИЇВ. 9 січня. УНН. Офіс Генерального прокурора спільно з Нацполіцією вживає заходів із впізнання загиблих в авіакатастрофі літака “МАУ” за ДНК, передає УНН із посиланням на ОГП.
Експерти Міністерства внутрішніх справ України в четвер зібрали зразки ДНК родичів українців, які загинули в авіакатастрофі під Тегераном, для ідентифікації тіл, повідомляє Національна поліція України.
КИЇВ. 13 травня. УНН. Процедура впізнання всіх тіл загиблих в результаті катастрофи літака Sukhoi Superjet 100 в аеропорту \"Шереметьєво\" в РФ завершена. Про це повідомив керівник бюро судово-медичної експертизи департаменту охорони здоров\'я Москви Сергій Шигеєв, передає УНН з посиланням на ТАСС.
КИЇВ. 15 січня. УНН. Для ідентифікацій тіл загиблих українців у авіакатастрофі в Ірані у 18 родичів були відібрані зразки для проведення ДНК-експертизи. Про це під час засідання комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки повідомив заступник Генпрокурора Віктор Трепак, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 28 вересня. УНН. На сьогодні ДНК-експертизи призначені по всім загиблим в авіакатастрофі під Чугуєвом 25 вересня. Зразки відібрані від усіх родичів. Про це під час брифінгу повідомив голова Харківської ОДА Олексій Кучер, передає кореспондент УНН.
Зразки для проведення ДНК-експертиз із метою ідентифікації останків відібрано у родичів 25 осіб, загиблих під час падіння АН-26 біля Чугуєва, повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер.
При цьому голова держави підкреслив, що визнанню Іраном факту збиття українського літака та своєї провини в авіакатастрофі сприяла не лише позиція України, але й підтримка з боку міжнародних партнерів, наполеглива позиція світової спільноти
Україна отримала від Ірану проєкт технічного звіту щодо обставин катастрофи літака авіакомпанії \"Міжнародні авіалінії України\". Звіт передали українській стороні 31 грудня.
Про це в інтерв’ю Obozrevatel сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
За його словами, Україна має два місяці на коментарі та зауваження.
\"Проєкт звіту ми отримали 31 грудня, як то кажуть, під ялинку...