КИЇВ. 26 травня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що індійський штам COVID-19 був виявлений уже у 60 країнах. Про це йдеться у щотижневому звіті ВООЗ, передає УНН.
КИЇВ. 12 травня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила, що індійський штам COVID-19 був виявлений уже у 49 країнах. Про це йдеться у щотижневому звіті ВООЗ, передає УНН.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. У Всесвітній організації охорони здоров\'я (ВООЗ) поки немає доказів того, що новий штам коронавіруса може викликати важкі захворювання або смертність. Про це заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус в ході відеобріфінга, передає УНН.
КИЇВ. 25 квітня. УНН. Штам коронавірусу, який вперше був виявлений в Індії, з'явився в Чехії. Про це повідомив в суботу журналістам міністр охорони здоров'я Чехії Петер Аренбергер, передає УНН із посиланням на Novinky.cz.
КИЇВ. 5 червня. УНН. Влада австралійського штату Вікторія заявили в п’ятницю, що вперше виявили високоінфекційний “індійський” варіант коронавірусу Delta під час останнього спалаху в Мельбурні, що підсилило побоювання щодо серйозного сплеску захворюваності, пише Reuters, передає УНН.
Глава Госпотребслужбы Киева Олег Рубан предупредил, что Украину не обойдет "индийский" штамм коронавируса. Сейчас этот вирус циркулирует в Индии и Турции.
Федеральне управління охорони здоров'я Швейцарії оголосило про перший випадок виявлення на території країни нового "індійського" штаму коронавірусу COVID-19, повідомило в суботу видання The Guardian.
КИЇВ. 7 червня. УНН. Міністр охорони здоров'я Великої Британії Метт Хенкок заявив, що варіант коронавірусу Delta (вперше виявлений в Індії) на 40% більше заразний, ніж штам Alfa (вперше виявлений у Великій Британії). За його словами, єдиним порятунком від цього штаму може бути повна вакцинація населення, повідомляє УНН з посиланням на The Guardian.
КИЇВ. 17 червня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) вивчає варіант коронавірусу, вперше виявлений в Латинській Америці і який отримав назву “лямбда”. Про це пише УНН з посиланням на DW.
Щоб збільшити шанси на успіх в боротьбі з пандемією необхідно створити умови, при яких вакцина від COVID-19 стане доступною \"для всіх людей скрізь\", заявив глава ВООЗ.