ВООЗ заявляє про створення нової групи для дослідження походження SARS-CoV-2
2021-08-13 13:30
Нова дорадча група «буде відповідати за консультування ВООЗ щодо розвитку глобального підходу для систематичного вивчення походження майбутніх патогенів»
Китай привітав плани Всесвітньої організації охорони здоров’я надіслати групу розслідувачів, яка має виявити походження коронавірусу SARS-CoV-2, який спричинив пандемію. Про це повідомив регіональний директор із надзвичайних ситуацій Західно-Тихоокеанського океану Бабтунде Оловокуре 17
Як зазначив на пресконференції Оловокуре, така група має відправитися до Китаю на початку наступного...
Люди, інфіковані коронавірусом SARS-CoV-2, можуть заразити домашніх тварин. Натомість, на думку експертів, зворотний шлях зараження практично неможливий.
Эксперты разработали технологию количественного определения силы взаимодействия S-белка с коронавирусами и выяснили, что он повышает уровень связи инфекции с клетками человека.
Вчені Кембриджського університету, Потсдамського інституту вивчення кліматичних змін та Гавайського університету виявили зв\'язок між зміною клімату у Південному Китаї та виникненням SARS-CoV-2 - вірусу, що викликав пандемію COVID-19, йдеться у повідомленні Кембриджського університету.
КИЇВ. 30 серпня. УНН. Коронавірус SARS-CoV-2 може кілька тижнів залишатися в організмі дитини, яка буде при цьому безсимптомним носієм. Це випливає з дослідження фахівців групи лікарів дитячої лікарні у Вашингтоні, опублікованого на сайті медичного журналу JAMA Pediatrics, передає УНН із посиланням на DW.
Експерти розробили технологію кількісного визначення сили взаємодії S-білка з коронавірусами і з'ясували, що він підвищує рівень зв'язку інфекції із клітинами людини.
КИЇВ. 31 липня. УНН. Відповідно до проведеного в США дослідження, три чверті інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 після декількох великих заходів, які пройшли в штаті Массачусетс в липні, були повністю щеплені. Це вказує на високу трансмісивність (передачу) дельта-варіанту, йдеться в повідомленні Центрів по контролю і профілактиці захворюваності (CDC), оприлюдненому в п'ятницю, 30 липня, передає
КИЇВ. 3 серпня. УНН. Італійські дослідники зробили припущення, що люди можуть заражати SARS-CoV-2 своїх домашніх улюбленців. Про це повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.
Друга хвиля пандемії COVID-19 виявилась набагато масштабнішою за першу. Експерти підрахували динаміку щоденного приросту нових випадків зараження в Україні, Польщі, Німеччині та Росії. Інфографіка DW.