Виставка київської моди ХІХ-ХХ століття відкрилася у столиці
2016-09-14 18:33
КИЇВ. 14 вересня. УНН. Сьогодні у столиці відкрилася виставка “Мода. Київ. ХІХ-ХХ ст”, на якій представлена колекція старовинного жіночого та дитячого одягу, передає кореспондент УНН.
До Різдвяних свят у Музеї Однієї Вулиці, присвяченому історії Андріївського узвозу, відкрилася виставка робіт київської художниці Олександри Бахіної «Благовіст».
У виставці беруть участь понад 370 учасників, які демонструють військову і спецтехніку, авіаційну техніку й наземне устаткування, оснащення солдата, тилове забезпечення й інше.
Виставка розпочала роботу напередодні Міжнародного дня музеїв, і працюватиме до жовтня місяця цього року. На ній представлена тематична підбірка світлин, де головним «героєм» є один з найстаріших західноукраїнських центрів – місто Луцьк. Всі фото є оригіналами з фондів Волинського краєзнавчого музею.
КИЇВ. 9 квітня. УНН. У Нью-Йорку в США відприлася виставка, на якій 150 експонатів розказують про боротьбу України за незалежність. Про це УНН повідомляє з посиланням на Голос Америки.
У Мечеті Джумейра в Дубаї відкрилася виставка під назвою «Мечеті світу», організована Dubai Culture при співпраці з Центром культурного обміну імені шейха Мухаммеда. Експозиція демонструє фото мечетей з 15 країн світу.
У Чехії досить успішно долають коронавірусну пандемію. Однією із головних причин там називають вчасне введення карантину і обов’язкового прикривання масками обличчя. Цим маскам у Чехії вирішили навіть присвятити цілу виставку. У працівників чеського Національного музею в столиці Празі вже від початку пандемії з’явилася ідея зберегти пам’ять про часи коронавірусу і зібрати найекстравагантніші...
11 червня у Музеї волинської ікони відкрилася виставка «Вічне», яка знайомить відвідувачів з творчістю волинських іконописців Сергія і Тетяни Омельченків, випускників Львівської Академії Мистецтв.
У Римі в історичній бібліотеці «Анджеліка» іноземні художники жанру сучасного мистецтва вперше представили свої твори на тему Великого голоду в Україні 1932-1933 років. На виставці під назвою Out of memory («Поза межами пам’яті») – три художніх полотна італійців Алессіо Анчіллаї, Андреа Пінкі, іспанки Евіти Андухар та інсталяція на підлозі швейцарської мисткині Сімон
Виставка демонструє...
У Львівському музеї історії релігії представили понад 20 предметів сакральної культури єврейського народу. Це ті речі, які залишились у родинах львівських євреїв після Голокосту, і люди принесли їх на збереження у синагоги перед своєю еміграцією, повідомляє кореспондент Радіо
Серед представленого – врятована колекція синагогальних і ритуальних предметів: галицькі ханукії...
Ліквідація особливостей церковного устрою України відбувалась з певним часовим лагом після знищення слідів політичної самобутності. Однак здійснювалась в одному річищі та за схожою логікою. Саме ця обставина була визначальною при відборі імператором та Св. Синодом кандидатів на Київський митрополичий престол у ХІХ – на початку ХХ століття.