Упродовж повномасштабної війни росії проти України обсяг сплачених урядом коштів за погашеннями внутрішніх боргових інструментів на 54 668,9 млн гривень перевищує обсяг залучених коштів до державного бюджету на аукціонах із продажу ОВДП.
Виплати уряду за погашеннями ОВДП із початку повномасштабної війни на 40,4 млрд грн перевищують запозичення від продажу відповідних цінних паперів на аукціонах.
З початку повномасштабного нападу росії на Україну обсяг сплачених урядом коштів за погашеннями внутрішніх боргових інструментів на 34,1 млрд грн перевищує обсяг залучених коштів до державного бюджету на аукціонах із продажу ОВДП.
Упродовж повномасштабної війни росії проти України обсяг сплачених урядом коштів за погашеннями внутрішніх боргових інструментів на 56,8 млрд грн перевищує обсяг залучених коштів до державного бюджету на аукціонах із продажу ОВДП.
З початку повномасштабного нападу росії на Україну обсяг сплачених урядом коштів за погашеннями внутрішніх боргових інструментів на 30,7 млрд грн перевищує обсяг залучених коштів до державного бюджету на аукціонах із продажу ОВДП.
Упродовж повномасштабної війни росії проти України обсяг сплачених урядом коштів за погашеннями внутрішніх боргових інструментів на 43,6 млрд грн перевищує обсяг залучених коштів до державного бюджету на аукціонах із продажу ОВДП.
З початку липня обсяг облігацій внутрішньої держпозики у власності юросіб зріс на 312,2 млн гривень, тоді як банки за третину місяця скоротили ОВДП-портфель на 3,5 млрд гривень.
КИЇВ. 11 квітня. УНН. Загальна сума прямих задокументованих збитків інфраструктурі внаслідок повномасштабного вторгнення рф в Україні перевищила 80 млрд дол. А загальні втрати економіки, понесені в ході війни, оцінюють у 564-600 млрд дол. Про це свідчить аналіз, який здійснюється в межах проєкту "Росія заплатить" командою KSE Institute та волонтерами із партнерських організацій, пише УНН.
КИЇВ. 19 червня. УНН. У січні–травні 2015р. підприємствами України виконано будівельних робіт на суму 15,7 млрд грн. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію Державної служби статистики України.
На відміну від нерезидентів, банки та юрособи активно нарощують свої ОВДП-портфелі: з початку місяця обсяг облігацій у власності фінустанов збільшився на 4,16 млрд гривень, тоді як вкладення бізнесу в держпапері протягом трьох тижнів зросли на 3,08 млрд грн.
За півроку обсяг облігацій внутрішньої держпозики у власності зарубіжних інвесторів зріс на 29,3%, тоді як ОВДП-портфель банків з січня по червень скоротився на 2,5%, передає Finbalance.