Найбільше складнощів в інвесторів в Україну виникає при підключенні підприємств до енергопостачання (газу, електроенергії, воді), а також при виділенні земельної ділянки.
Настрої українських працівників через воєнну кризу ринку праці вкрай негативні – більше 40% втратили роботу, ще 22,5% працюють, але отримують неповну заробітну плату.
Від пошуку гідної роботи до захисту репродуктивного здоров'я, - щоб вирішити ці проблеми українських біженок у ЄС, їхній голос треба почути, вважають експерти.
КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Тікаючи від війни, українці в Європі стикнулися з низкою незручностей та проблем, що пов’язані з банківським сектором: обмін готівки за невигідним курсом, складнощі з переказом грошей за кордон та оплатою різних послуг в Україні. Про це розповіла акціонер АТ “АЙБОКС БАНК” Альона Шевцова, передає УНН.
У США через гостру нестачу кадрів роботодавці змушені доплачувати новим співробітникам при працевлаштуванні. Розмір бонусів для американців коливається від 150 до 100 тисяч доларів в деяких сферах.
Важкі економічні умови, а також нестабільність на фінансовому ринку країни сприяють тому, що покупка нерухомості, це тепер не тільки вирішення своїх житлових питань, а й спосіб збереження грошей.
Близько 100 тисяч українців мають проблеми із зором, а ще 35 тисяч незрячі взагалі. Міжнародний день "білої тростини" відзначають сьогодні у світі. Покликаний він привернути увагу до проблем, які постають перед людьми із вадами зору. І мають нагадати, що такі люди потребують створення спеціальних умов, щоби відчувати себе у суспільстві належне.
У Свіноуйсьці на північному сході Польщі запустили кампанію «Партнерство та працевлаштування», мета якої полягає в боротьбі з шахрайством при прийомі на роботу працівників з України. Польські та українські організації роботодавців та агентства зайнятості приєдналися до...