Вернидуб розкрив внутрішні проблеми команди

2018-08-10 10:30
Головний тренер луганської \"Зорі\" Юрій Вернидуб поспілкувався із журналістами після вчорашньої гри проти \"Браги\" (1:1). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Була дуже гарна гра, динамічна. Хороший підбір футболістів у \"Браги\". Але я дякую і нашим футболістам. Сьогодні я нарешті побачив, що у нас є команда. Погано, що пропустили гол. Другий тайм був рівний. Коли \"Брага\" пропустила, вона підсіла. Через тиждень будемо грати у них вдома. Там буде складно. Але шанси 50 на 50.Дуже довго думав кого поставити у ворота. Таких молодих хлопців, як Луїс варто ставити на такі матчі. Саме в них з\'являється харизма. Михайличенко дуже сподобався. Нарешті наші захисники підключаються в атаку.Чому Чеберко не потрапив у заявку? Він повинен переосмислити свою гру. Людина за 3 матчі чемпіонату жодного разу не підключився в атаку.Обрізки в центрі поля - це нерви. Саме тому вже на 60 хвилині замінив Сіласа.Арвеладзе три дні поспіль себе неважливо відчував. На тренуваннях не відпрацьовував. Вчора, коли приїхали після тренування, то лікарі дали йому таблетку. Це не справа, коли футболісти приховують своє нездужання.Дуже вдячний місту Запоріжжю за підтримку. Уклін вам від мене і від всієї команди\", - сказав Вернидуб.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліга Європи. \"Зоря\" грає унічию з \"Брагою\" Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!