В.Гройсман не виключив, що ВР наступного тижня проголосує за нового прем'єра
2016-03-24 18:33
КИЇВ. 24 березня. УНН. Глава Верховної Ради Володимир Гройсман допускає, що парламент наступного тижня проголосує за кандидатуру нового Прем\'єр-міністра України. Про це він заявив під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 4 квітня. УНН. Ще одне позачергове засідання Верховної Ради України може відбутися 8 чи 9 квітня. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, повідомляє УНН.
КИЇВ. 30 листопада. УНН. Наступного тижня Верховна Рада може зібратись на позачергове засідання. Про це заявив Голова Верховної Ради Дмитро Разумков на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради у ВР, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 6 липня. УНН. Верховна Рада може вирішити питання про призначення та звільнення членів Центральної виборчої комісії наступного тижня. Про це Голова Верховної ради України Андрій Парубій заявив у Києві, відповідаючи на питання журналістів, передає...
Комітет Сенату США з міжнародних відносин 11 грудня планує провести голосування щодо законопроекту про санкції проти Росії, повідомило в середу агентство Bloomberg із посиланням на джерела.
КИЇВ. 30 квітня. УНН. Ухвалення законопроекту про надання Донбасу особливого статусу – це та червона лінія, яку ВР ніколи переходити не буде. Про це заявив голова ВРУ Дмитро Разумков в ефірі програми \"Народ проти\" на телеканалі Zik, передає УНН.
На посаду очільника нового уряду розглядаються дві кандидатури. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час прийому з нагоди Дня Незалежності, передає LB.ua.
Так, за словами Зеленського, він розглядає дві кандидатури на посаду прем'єр-міністра. Однак глава держави не став називати імена кандидатів та додав, що прийме рішення вже цього тижня...
КИЇВ. 1 квітня. УНН. Кабмін очікує, що вже наступного тижня у Раді проголосують за оновленний бюджет на 2020 рік, наразі роботу над новим бюджетом в уряді продовжують. Про це заявив на засіданні уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає кореспондент УНН.
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не впевнений, що парламент зможе призначити ще двох суддів Конституційного Суду (КС) за своєю квотою наступного пленарного тижня, з 15 до 18 грудня.
КИЇВ. 2 липня. УНН. У Верховній Раді 8 липня пройде презентація з поясненням норм проекту Виборчого кодексу. Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає кореспондент УНН.
Відомі плани Динамо на літнє міжсезоння, яке в цьому році буде досить коротким.Про це повідомляє Telegram-канал Шах и Шах.Актуально: Циганик назвав найбільш імовірного кандидата у наставники ДинамоПісля гри з Колосом гравці Динамо пішли у відпустку, ...
КИЇВ. 2 грудня. УНН. Верховна Рада України, можливо, на цьому тижні розгляне законопроект про Виборчий кодекс з пропозиціями Президента України Володимира Зеленського. Про це повідомив під час Погоджувальної ради голова ВРУ Дмитро Разумков, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 2 вересня. УНН. Комітет з питань організації державної влади і місцевого самоврядування ухвалив рішення провести позачергове засідання, на яке запрошений представник української делегації в ТКГ Вітольд Фокін. Про це написав народний депутат від \"Слуги народу\" Олександр Качура в Telegram-каналі, передає УНН.
Президент України Володимир Зеленський розраховує, що найближчими днями Верховна Рада проголосує за законопроект про зміни до державного бюджету на 2020 рік, спрямовані на підтримку українців у період карантину.
КИЇВ. 7 серпня. УНН. Очільник президентської партії \"Слуга народу\" Дмитро Разумков не виключає, що віце-спікером Верховної Ради дев\'ятого скликання буде представник опозиції. Про це він сказав у вівторок в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.
КИЇВ. 28 листопада. УНН. Починаючи з наступного тижня, понеділка 30 листопада, в Україні точно не буде вводитися локдаун. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНН.
Парламентська фракція \"Слуга народу\" розпочала збір підписів за проведення позачергової сесії наступного тижня, повідомила заступник голови фракції Євгенія Кравчук.
Верховна Рада розгляне у другому читанні законопроект про обіг сільськогосподарських земель наступного пленарного тижня, повідомив голова фракції \"Слуга народу\" Давид Арахамія.
КИЇВ. 11 липня. УНН. Лідери політичних груп ЄС у четвер заявили, що Європейський парламент проголосує за призначення Урсули фон дер Ляєн на посаду голови Європейської комісії 16 липня. Про це у четвер заявив представник парламенту, передає УНН з посиланням на Reuters.