КИЇВ. 4 червня. УНН. На тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей через КПВВ на лінії розмежування відправилися чергові 23 вантажівки з гуманітарною допомогою - хімічними реагентами для очистки води. Про це УНН повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.
КИЇВ. 7 липня. УНН. Трьох осіб з групи, яка застрягла в аеропорту Афін і мала повертатися сьогодні до України, таки пустили в Грецію. Про це у Facebook написав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає УНН.
КИЇВ. 16 травня. УНН. Через КПВВ “Новотроїцьке” на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 3 вантажівки від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.
Корреспондента российского телеканала \"Дождь\" Алексея Коростелева, которому ранее в понедельник Государственная пограничная служба Украины отказала во въезде в страну, спустя несколько часов впустили в Киев.
КИЕВ. 7 июля. УНН. Три человека из группы, которая застряла в аэропорту Афин и должна была возвращаться сегодня в Украину, таки пустили в Грецию. Об этом в Facebook написал министр иностранных дел Украины Дмитрий Кулеба, передает УНН.
Кореспондента російського телеканалу \"Дождь\" Олексія Коростельова, якому раніше в понеділок Державна прикордонна служба України відмовила у в\'їзді в країну, через кілька годин впустили до Києва.
Депутати Верховної ради України Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які буди обрані у 2014 році до Верховної ради за списками об’єднання \"Самопоміч\", заявили про намір вийти з партії. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу політсили.
Вказано, що Соболєв уже підписав відповідну заяву, а Семенченко оголосив про намір зробити це найближчим часом...
КИЇВ. 3 жовтня. УНН. В умовах війни не може бути ніяких економічних зв\'язків з агресором, тим паче, покупки електроенергії у Російської Федерації. Про це заявив екснародний депутат Семен Семенченко, передає УНН із посиланням на Gazeta.ua.
КИЇВ. 18 квітня. УНН. На пункті пропуску “Ягодин” на польсько-українському кордоні виявили вантажівку із “гуманітарною допомогою”, вантаж якої не відповідав заявленим документам. Так, було знайдено понад 1000 товарів на суму понад 1,5 млн гривень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Державної прикордонної служби.
У четвер, 28 червня, в День Конституції України, в окупованому бойовиками незаконних збройних формувань Донецьку невідомі вивісили український прапор на багатоповерхівці. У такий спосіб сміливці вирішили відсвяткувати День...