КИЇВ. 21 липня. УНН. В Україні напередодні, 20 липня, ввечері зменшили споживання електроенергії на 7%, причина - зниження температури повітря. При цьому українців закликають до економії. Через негоду та бойові дії без світла 459 населених пунктів. Про це УНН повідомляє з посиланням на НЕК "Укренерго".
Наразі вже є понад сотня звернень до посольства України в Ізраїлі від наших громадян. Встановлено місцеперебування п’яти наших людей на півдні Ізраїлю.
Наразі перевищення лімітів не фіксується. Водночас протягом доби у разі недотримання лімітів будуть застосовуватися аварійні відключення, зазначили в Укренерго.
Станом на 11:00 9 січня споживання електроенергії в Україні зросло через зниження температури та збільшення споживання промисловістю та бізнесом з початком робочого тижня.
КИЇВ. 31 січня. УНН. В Укренерго встановили нові ліміти споживання електроенергії на середу, 1 лютого. Про це повідомляє УНН з посиланням на Telegram ДТЕК.