КИЇВ. 29 листопада. УНН. В оновленому рейтингу Центру з розвитку індустрії інформаційних технологій (Китай) біткоїн піднявся з 19 на 13 позицію, передає УНН з посиланням на bitcoin.com.
Курс гривні на міжбанківському валютному ринку, що підвищився у вівторок відносно долара на 3,82 коп., на торгах середи підскочив на 13,09 коп., опинившись на рівні 27,7170 UAH/USD.
У понеділок на міжбанку все складалося на користь гривні, хоча періодично життя вносило свої корективи в частині виходу великих покупців валюти, які \"псували\" всю картину. В цілому за день долар просів з ранкових 26,52/26,57 гривень до 26,40/26,44 до кінця сесії з позитивним настроєм гравців на подальше зниження його вартості.
В листопаді 2020 року реєстрації нових легкових автомобілів в Європейському Союзі в річному численні знизились на 12% до 897 692 од., оскільки уряди кількох європейських країн вводили локдауни через другу хвилю пандемії COVID-19.
Інавгурація шостого президента країни Володимира Зеленського, крім офіціозу і певної \"Зеленості\" молодого політика, несла в собі явні меседжі майбутніх глобальних змін в Україні.
КИЇВ. 3 вересня. УНН. У 2019 році Національне агентство поліції Японії почне використовувати нове програмне забезпечення для відстеження кріптовалютних транзакцій. Про це повідомляє Coin Telegraph, передає УНН.
КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Відомий китайський криптоінвестор Лі Сяолай заявив про те, що не буде більше брати участь в інвестуванні в блокчейн- і ICO-проекти, передає УНН з посиланням на TechNode.
У п\'ятницю на валютному ринку долар істотно просів - з ранкових 26,55 / 26,59 гривень до 26,37 / 26,42 до кінця дня. Допомогло гривні відразу кілька причин. Ось основні з них:
Як ми і прогнозували в своєму ранковому огляді, валютний ринок в понеділок як збільшив свої обсяги і активність, так і пройшов позитивно для гривні. Причому зберігалася і деяка інтрига в частині дій і \"жадібності\" НБУ по потенційному викупу / невикупу надлишків долара на міжбанку в резерви.
Україна в січні-квітні 2019 року скоротила експорт передільного чавуну в натуральному вираженні на 16,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року - до 858,069 тис. тонн.
Четвер на валютному ринку пройшов активно і динамічно. Відчувалося, що більшість великих гравців не готові залишати на останній день свої основні валютні розрахунки і горіли бажанням закрити їх якомога швидше сьогодні. Причому - як імпортери, так і експортери. Це призводило до періодичного хвилеподібного то зростання пропозиції, то попиту і відбивалося на котируваннях.