Більше половини українців (56%) не підтримують ідею створення державної Церкви, яка би мала привілейоване становище. Такі дані оприлюднив Центр Разумкова – про це повідомляє власкор РІСУ.
КИЇВ. 29 червня. УНН. Понад 60% українців вважають, що для України наразі краще не співпрацювати з Міжнародним валютним фондом і не отримувати нові кредити. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, передає УНН.
Крім того, 65% опитаних не проти можливого обмеження руху транспортних засобів та їх огляду, 58% - можливого оголошення комендантської години в містах.
КИЇВ. 23 грудня. УНН. За результатами загальнонаціонального соціологічного дослідження, проведеного на замовлення Держкомтелерадіо у листопаді-грудні цього року, більше ніж 50% українців підтримує вступ держави до НАТО. Про це під час презентації дослідження у Києві сьогодні, 23 грудня, повідомив голова ГО \"Центр прикладних досліджень\" Андрій Каракуц, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 21 лютого. УНН. Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 13 по 17 лютого 2020 року показало, що рівень довіри до уряду істотно знизився протягом останніх місяців, у той час як повністю підтримують його діяльність лише 6% українців. Про це повідомляє УНН із посиланням на результати дослідження.
КИЇВ. 29 грудня. УНН. На сьогодні 58,3% українців проголосували би за вступ до Євросоюзу на референдумі. Відповідні дані досліджень були опубліковані Центром соціальних і маркетингових досліджень Socis, передає УНН.
Президент України Петро Порошенко знову наголошує, що політично-дипломатичний шлях урегулювання конфлікту на Донбасі є єдиним правильним шляхом деокупації українських територій.
КИЇВ. 6 липня. УНН. Лише двоє з п’ятьох українців розглядають Польщу як можливе місце постійного проживання. Такі дані випливають з дослідження, проведеного на замовлення поморського порталу для українців, передає УНН з посиланням на Польське радіо.
Соцопитування показало ставлення українців до кримінальної відповідальності за кнопкодавство і незаконне збагачення, а також до запровадження ринку землі та легалізації грального бізнесу.