Голова Ради Національного банку Богдан Данилишин пропонує повернутися до державного регулювання цін і знизити податок на додану вартість для продуктів.
Прем\'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет Міністрів має намір продовжити скасування державного регулювання цін на продукти харчування після 1 січня 2017 року.
Міністерство аграрної політики і продовольства виступає за повне скасування державного регулювання цін на продукти харчування, пілотний проект якого був введений в Україні в період з 1 жовтня 2016 року по 1 січня 2017...
КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Лідер громадського руху “Український вибір — Право народу” Віктор Медведчук у своєму блозі прокоментував скасування держрегулювання цін на продукти харчування, передає УНН.
КИЇВ. 14 грудня. УНН. Наразі потреби у відновленні державного регулювання цін на соціальні продукти харчування немає. Про це повідомив на брифінгу щодо рішень Правління НБУ з монетарної політики заступник голови НБУ Дмитро Сологуб, передає...
З 1 жовтня 2016 року до 1 січня 2017 року в Україні запустять пілотний проект скасування держрегулювання цін на продукти харчування, що дозволить бізнесу заощадити сотні мільйонів гривень на адмініструванні.
Кабінет міністрів України на засіданні 22 квітня має намір ввести державне регулювання цін на десять продовольчих товарів, на окремі ліки, дезінфікуючи засоби, а також на засоби індивідуального захисту. Про це йдеться в проекті постанови уряду \"Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення\"...
Партія \"Наш край\" ініціює перевірку діяльності Антимонопольного комітету України (АМКУ) на ринку продовольства і закликає Кабінет Міністрів повернути державне регулювання цін на соціально значущі продукти.