Буяльський: Арбітр не давав нам грати

2019-08-07 10:30
Півзахисник \"Динамо\" Віталій Буяльський обіцяє виправитись після поразки від \"Брюгге\" в кваліфікації ЛЧ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хацкевич: Є приводи для оптимізму- Це лише перший тайм. Рахунок 1:0, в Києві все буде зовсім по-іншому.- Пенальті вплинув на команду?- Потрібно було реалізовувати свої моменти в першому таймі. Мали забивати хоча б один м\'яч.- Здавалося, що темп гри занадто повільний. Не вистачало руху м\'яча в центрі.- Суддя не давав грати, свистів при будь-якому фолі і збивав темп.- Який настрій перед матчем? Що хочеться сказати уболівальникам?- Хочеться, щоб вони прийшли і підтримали нас так, як сьогодні фанати підтримували команду суперника, і тоді все буде нормально, - сказав Буяльський.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!